Setur Facebook Tatil Uygulaması

Setur’un Facebook Tatil Takvimi uygulaması ile indirimli tatil fırsatları

2014 yılında hafta sonlarıyla birlikte toplam 115 gün resmi tatil bulunuyor. Bir ya da birkaç gün soluklanıp kafa dinleyebildiğimiz resmi tatilleri Setur’un Facebook uygulaması ile organize etmek daha kolay olacak.

Facebook kullanıcıları için harika bir yenilik olan “Setur tatil takvimi” uygulaması ile tüm resmi ve haftasonu tatillerini görüntüleyip ekstra indirimler kazanmanız mümkün.

setur facebook uygulaması

Setur’un facebook uygulaması sayesinde resmi ve hafta sonu tatillerinizin yanı sıra doğum günlerinizi, yıl dönümlerinizi ve yılık izinlerinizi de uygulamaya ekleyerek tüm bu tatil günleriniz için de indirim kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz. Böylelikle hayal ettiğiniz yurt dışı ve yurt içi turlarına katılmak için en uygun fiyatları kaçırmayacaksınız.

2014 yılında özel günlerde tatil yapmayı düşünenler  facebook uygulaması ile Şeker bayramı gemi turları, Kurban bayramı yurt dışı turları ve yurt içi tatili seçeneklerinden indirimli olarak yararlanabilirler.

Resmi ve hafta sonu tatilleri için geliştirilen Setur Tatil Takvimi uygulamasına http://on.fb.me/PvHVIB adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.