Özgün butiklerden ve tasarımcılardan her yerde bulamayacağınız seçme ürünler Zet.com’da

zet-logo (1)

Aksesuardan takıya, giyimden kırtasiyeye, ev tekstilinden mobil aksesuara kadar pek çok farklı ürün grubunu bir araya getiren Zet.com, internetten alışveriş yapmayı sevenleri özgün ve benzersiz tasarımlarla buluşturuyor.

Tasarımcılara özel bir pazaryeri olan Zet zanaatkarlara, sanatçılara ve tasarımcılara kendi markaları adı altında ürünlerini sergileme ve satabilme olanağı sağlıyor.

ZET-HAZ04-14_zet-tasarimci-pazaryeri

 

Zet.com’da yer alan özgün butiklerin ve tasarımcıların her yerde bulunmayan seçme ürünlerini keşfedip hemen satın almanız mümkün. Sitede yer alan “Satıcıya sor” bağlantsı sayesinde ilgilendiğiniz ürünle ilgili bilgi, fiyat, teslimat süresi gibi istenilen bilgi hakkında satıcıya sorular sorulabiliyor.

Ürünlerin sınırlı sayıda olduğuna dikkat çeken Zet.com kurucu ortağı Can Turanlı; “Zet olarak amacımız fabrikasyon ürünler yerine özel tasarımlı ürünlere ilgi duyan alıcılar özel tasarım ürünler üreten satıcıları bir araya getirmek. Zet ziyaretçileri şu an 596 farklı dükkanda 33.000’in üzerinde farklı ürün inceleme ve satın alma olanağına sahip. Her geçen gün eklenen yeni dükkanlar ile Zet.com’da yer alan özgün ürün yelpazesi genişliyor.”

2013 yılı Eylül ayında açılan Zet.com her hafta gerçekleştirdiği farklı kampanyalar sayesinde sınırlı sayıda ürünleri %50 ve üzeri indirimlerle satın almak mümkün. Zet web sitesini www.zet.com adresinden ziyaret edebilir, farklı dükkanlardan kendinize ve sevdiklerinize özel ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.