Dokunmatik multimedya sistemli Fiat Linea’lar!

Yeni Linea’da dokunmatik ekranlı multimedya sistemiyle çok daha eğlenceli bir dünya elinizin altında

Fiat Linea Multimedya

Hayatımızın hemen her anında bize fırsatlar sunan yeni teknolojiler, yeni otomobil modellerinin tasarımında da büyük önem taşıyor.

Teknolojiye önem veren otomobil üreticilerinden biri olan Fiat’ın aile otomobili Yeni Linea’nın teknolojik özellikleri her yolculuğu daha rahat ve keyifli hale getiriyor. Hız sabitleyici Cruise Control, uzun yolculuklardaki yorgunluğu azaltıyor. Blue&Me™ teknolojisi sayesinde, ellerinizi direksiyondan ayırmadan sesli komutlarla müzik sistemini kontrol edebilme, telefon görüşmelerinizi yapabilme rahatlığını yaşatıyor.

5″ Dokunmatik Ekran, Sesli Navigasyon, Video Oynatabilen Multimedya Sistemi, USB ve Aux Bağlantıları, Bluetooth Telefon Bağlantısı, Mini SD Kart Girişi hem sizin hem de ailenizin otomobilinizin içinde keyifli bir yolculuk yapmasını sağlıyor.

Kolay ulaşılabilen USB ve AUX girişleri, harici disk veya uyumlu diğer cihazları rahatlıkla bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilmenize imkan sunuyor. Fiat’ın devrim yaratan Eco:Drive teknolojisi, sürüş stilinizle ilgili tüm bilgileri Blue&Me™’nin USB çıkışı aracılığı ile kaydetmek ve ilgili bilgileri bilgisayarınıza indirerek detaylı analiz etmek mümkün.

Haziran ayı boyunca 35.300 TL’den başlayan fiyatlar ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla satılacak olan Yeni Fiat Linea dokunmatik ekranlı multimedya sistemiyle çok daha eğlenceli bir dünya sunuyor.

One thought on “Dokunmatik multimedya sistemli Fiat Linea’lar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.