En sevindiren kargo Kitaplarım Geldi!

Kitaplara ve okumaya değer veren, çocuğuna küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığı kazandırmak isteyen anne-babalar için kurulmuş bir girişimle tanıştırmak istiyoruz sizi; Kitaplarım Geldi!
Kitaplarım Geldi nedir?
Kitaplarım Geldi, çocuk kitabı aboneliği hizmeti sunan bir internet sitesi. Abone olduğunuzda, her ay çocuğunuzun yaşına uygun olarak seçilmiş 4 harika kitap, adresinize gönderiliyor.  Şu anda 3 yaştan 4. sınıfa kadar kitap paketleri  mevcut, bebek paketi de çok yakında ekleniyormuş. Abone olmak için siteye gidip abonelik adımlarını tamamlamak yeterli. Sonrasında iptal etmediğiniz sürece abonelik otomatik olarak devam ediyor ve her ay kitaplarınız adresinize gönderiliyor.
Girişimci bir anne olan Özlem Onur Kurtuluş; “Çevremdeki annelerden kitap seçimi konusunda sık sık duyduğum sorulardan aldığım ilham, çok okuyan iki çocuğumdan gelen tecrübe ve çocuk kitaplarına olan sevgimin birleşiminden bu site doğdu.” diyor.

Özlem Hanım gönderdikleri kitapları, tek tek okuyup inceleyerek, birlikte çalıştıkları çocuk yayınevlerinin uzmanlarından da fikir alarak büyük bir titizlikle seçiyor.

‘Ya evdeki kitaplarla çakışırsa?’

Bu soru hepimizin aklına ilk gelen soru olmuştur. Buna çözüm olarak her yaş grubu için iki farklı kitap paketi sunuyorlar. En Sevilenler ve En Güzel Yeniler olmak üzere kitap grupları yapmışlar. En Sevilenler paketinde seçilen yaş grubuna ait en sevilen kitaplar yer alırken, En Güzel Yeniler paketinde ise o yaş grubunda son bir yıl içinde çıkan kitaplardan seçilenler bulunuyor. 

Ekim 2017’de hayata geçen projeyi biz Teknolojik Anneler olarak çok sevdik! Çocuklarımız Aze Çınar ve Bulut için de Özlem Hanım birer paket gönderdi ve biz kitap seçimine hayran kaldık. Malum hepimiz koşuşturma içindeyiz ve ikimizin de en sevdiği alışveriş kitap ve kırtasiye iken, yeni çıkanları her zaman raflarda yakalayamıyoruz. Titizlikle yaptıkları isabetli seçimler ve bu çok değer verilmesi gereken girişim için kendilerini tebrik ederiz.

Özlem Hanım da dediği gibi ; “Çocuklar daha çok okusun, daha çok merak etsin, daha çok soru sorsun, daha çok hayal kursun, daha çok kıkırdasın… Daha çok okuyan çocukların dünyayı daha iyi bir yer yapacaklarına inanıyoruz.”

Tam bu sebeple 2 okuyucumuza da birer paket hediye sözü aldık. Bu gönderinin altına yorum bırakabilir ve/veya şansınızı arttırmak için Instgram hesabımızındaki ilgili postun altına yorum bırakabilirsiniz. Çekiliş detayları Instagram hesabımızda! Kitaplarım Geldi’nin sosyal medya hesap adreslerini aşağıda bulabilirsiniz.

kitaplarım geldi

www.kitaplarimgeldi.com

facebook.com/kitaplarimgeldi

twitter.com/kitaplarimgeldi

instagram.com/kitaplarimgeldi

 

9 thoughts on “En sevindiren kargo Kitaplarım Geldi!

 • En çok hayal ettiğim şey kitap ve tiyatro aşığı bir genç kız annesi olmak Bunun için çabalıyorum çocugumu da çok boğmadan bıktırmadan.. çünkü ben öyleydim ve nekadar büyük bir haz oldugunu biliyorum. Bu sebeple böyle bir kitap hevesi yaratan platformdan gurur duydum emeklerinize sağlık çocukları çok mutlu edecektir eminim :)

  Yanıtla
 • En sevindiren kargo bizi de sevindirse ya

  Yanıtla
 • Çok güzel bir uygulama, başarılı ve devamlı olmasını dilerim.

  Yanıtla
 • Hadi bakalım kızımın şansına bir yorumda benden

  Yanıtla
 • Çok güzel bir uygulama imiş. Çekilişe katılmak istiyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.