Telefondan 2. el bebek eşyası satışı

kidimami-logo“Eskitemeden büyüdü!” “Bunu 3’den fazla giymemiştir..” Konu bebek ve çocuk kıyafeti olunca, söylenenler hep aynıdır, çabucak büyür yavrular! Sadece kıyafet mi? Onlarca masraf yapılarak alınan yataklar, pusetler, oyuncaklar… Hepsinin zamanı kısa sürede geçiyor ve çoğu kez nasıl paylaşacağımızı bilemiyoruz. İşte tam bu noktada devreye giren, tabletten, telefondan 2. el bebek, çocuk eşyası satışına imkan tanıyan Kidimami ile tanıştırmak istiyoruz sizleri.

Kidimami nedir?

Kidimami, yeni ve iyi durumdaki bebek, çocuk, ebeveyn eşyalarını satabileceğiniz mobil bir uygulamadır. Yani elden çıkarmak istediklerinizi oturduğunuz yerden, kolayca tablet veya telefonunuzdan paylaşabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu linkteki adresten aplikasyonu telefonunuza indirdikten sonra, yönergeleri izleyerek kolaylıkla yeni bir hesap oluşturuyorsunuz. Daha sonra yapacağınız tek şey -adeta instagram‘a yükler gibi- o ürünün fotoğrafını çekmek ve paylaşmak. Bunu yaparken ürünü kategorize ediyor, fiyat belirliyor, özelliklerini giriyorsunuz kısaca. Ve bekliyorsunuz, hepsi bu!

Ürününüz satıldıysa gelen uyarı ile haberiniz oluyor ve 3 iş günü içinde ürünü kargoya veriyorsunuz. Kargo takip numarasını da siteye giriyorsunuz ki alıcı da takip etsin. Ürün karşı tarafın eline geçtiğinde beklentisini karşılıyorsa satışa onay veriyor ve ürünü alırken yapmış olduğu ve güvenlik amacıyla bekletilen mebla, sizin hesabınıza aktarılıyor. 3 gün içersinde onay gelmezse ne mi oluyor? Kendisine bir mesaj gönderilip 24 saat daha müddet veriliyor, geri dönüş olmasa bile tutar sizin hesabınıza geçmiş oluyor.

Bu esnada yapılan tüm banka işlemleri son derece güvenli. Yaşanacak problem ne olabilir? Alıcı iseniz gelen ürün sizi tatmin etmemiş oldu diyelim, o zaman onay vermiyor ve ürünü iade ediyorsunuz. Zaten karşı tarafın hesabına henüz geçmemiş olan ürün tutarı, hesabınıza geri aktarılıyor.

Aklınıza takılan soruları bize iletebilir ve/veya Kidimami’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili videomuza mutlaka gözatın!

Teknolojik Anneler olarak #AnneGözüyle yorumumuz

Şu tüketim çılgınlığına bir dur demek gerek! Bizler hep ablaların ağabeylerin kıyafetleriyle büyüdük, tüm kuzenler sırayla elden geçirdi her bir kıyafeti, oyuncağı! Bugün ise böyle bir imkan yok; bırakın birlikte büyümeyi, neredeyse vakitsizlikten ve koşuşturmacadan en yakınlarımızla görüşemiyoruz bile. Sonuç olarak hem kullanımı çok pratik ve kolay, hem güvenirliği tam ve hem de güzel bir amaca hizmet eden bu uygulamayı biz çok sevdik. Kendimiz de severek kullanıyoruz ve gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Şu an yalnızca iOS destekleyen uygulamanın Android işletime de gelmesini heyecanla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.