İyi Büyüsün İyi Yaşasın .com

Nestle’nin yepyeni bir projesi hayata geçti ve biz de Teknolojik Anneler olarak ilk günlerinden yanlarındaydık. Prof.Dr. Gülnihal Şarman’dan değerli bilgiler aldık ve çocuğun hayatında ilk 3 yılın ne kadar önemli rol oynadığını bir kez daha keşfettik.

Kapsamlı bir web sitesi hazırlayan Nestle ekibi, bu sitede annelerin pek çok sorularına cevap bulabileceklerini belirtiyorlar. og-image

iyibuyusuniyiyasasin.com

Bebeğin hayatında, anne karnından başlayarak sayılan ilk 1000 günün çok önemli olduğunun altını çizmek isteyen Nestle, özellikle bu dönemi aydınlatıcı bilgiler içeren bir web sitesi hazırladı.

Hamilelikte beslenme’den, 5 adımda alt değiştirmeye; isimlerin anlamlarından, kap kacak sterilizasyonuna kadar çok geniş bir yelpazade, anneler sorularına yanıt bulabilecekler.

Sitenin sade oluşunu ve özellikle mobil cihazlarla uyumlu oluşunu çok sevdik. Sayfaya girdiğinizde, bebeğinizin yaş aralığını seçerek konuları daraltabilir sonra da çok rahat seçilebilen başlıklardan size uygun olanı bulabilirsiniz.

Nestle’yi bu girişiminden ötürü tebrik ediyor, etkinliği düzenleyen ve bizleri harika ağırlayan Anneysen ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Etkinlikte çektiğimiz videoyu izleyebilirsiniz;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.