Imaginarium’dan Devrim Yaratacak Tabletler

Dünyaca ünlü oyun uzmanı markası Imaginarium bizleri heyecanlandıran 2 yeni ürünü tanıttı.

Imaginarium toplantısı onto iletişim 1-IMG_0080 1-IMG_0048

Çocuklar için geliştirilen ve GooglePlay’den her uygulamanın indirilebildiği, Imaginarium’un özel iletişim sistemi MagisOS 2.0’ı içeren, Android Jelly Bean işlerim sistemi üzerinde yürütülebilen, benzersiz arayüzleriyle SuperPaquito ve SuperPaquito’nun taşınabilir versiyonu olan PaquitoMini.

Çocuklarımızla birlikte katıldığımız etkinlikte, minikler Imaginarium’un eğitici ve eğlenceli oyuncaklarıyla oynarlarken, biz anneler İspanyol markanın üst düzey yöneticilerinin de katıldığı tanıtımda, yeni nesil oyuncaklar hakkında bilgilendirildik.

1-IMG_0094 1-IMG_0091

“Çocuklar için güvenli internet, kaliteli eğitim, maksimum eğlence…”

Nedir SuperPaquito ve PaquitoMini?

Oyun aracılığıyla öğrenme esasına dayanıyor ürünler. Ödevlerin organize edilmesine, serbest zamanlarındaki multimedya eğlencesine, günlük aktivitelerin organizasyonunda çocuklara daha eğlenceli öğrenme ve yenilikçi bir tarz vaad ediyor.

Imaginarium2un tabletleri, çocukların erişebileceği içeriği tamamen kontrol edebilmenize olanak tanıyor(web siteleri, uygulamalar, videolar) ve kişisel seçimlere imkan veren bir ebeveyn kontrol yazılımına sahip. Ayrıca kullanım sürelerini de kendiniz kontrol altında tutabilir, çocuğun zamanını nasıl kullanacağını kolayca ayarlayabilirsiniz. Kurulum hızlı ve basit, sadece 3 adımda bu bahsettiklerimiz ayarlanabiliyor.

SuperPaquito uygulamalarıImaginarium bir de dijital içerik platformu oluşturmuş; ailelerin ve çocukların eğlence uygulamalarını indirebildikleri bir platform, PaquitoLand. Paquitoland’de yaşa ve temaya göre sınıflandırılmış 3500’ün üzerinde geniş dijital içerik seçeneği bulunuyor. E-kitaplar, çizgi filmler, uygulamalar, müzik, filmler, oyunlar.. Bütün bunların yanı sıra, ayrıca ailelerin tüm içerik eğlencesinden istedikleri yerde ve cihazda yararlanmalarını sağlayan, kendi depolama alanı olan I-Moon’u da içeriyor.

PaqutioMini ise daha hafif, daha hızlı ve daha ince. Bu 8″ ekranlı tablet, çoklu dokunmatik ekran, kırmızı aliminyum kasa, 8GB’lık dahili hafıza, 4 çekirdekli mikroişlemci, ön ve arka kamerlar, usb port, bluetooth, wifi ve hdmi kabloya sahip!

PaquitoMini’ler 6+ çocuklar için öneriliyor. Ürünü özelleştirebilir; ev, okul, yaratıcılık, kitaplık ve eğlence gibi değişik masaüstü seçeneklerini düzenleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, entegre bir mesajlaşma sistemi ile, arkadaşları ve ailesi ile mesajlaşması için, eğlenceli ifadelerin de bulundupu ‘aile post-it’i de bulunuyor.

Mini’ler 6+ dedik ama, dijital platform PaquitoLand 0-14 yaş aralığına hitaben, alanın uzmanları tarafından seçilmiş ve sınıflandırılmış, her temaya uygun içeriğin seçilmesini kolaylaştıran konu başlıklarını içeriyor. British Coynsil tarafından desteklenen İngilizce öğrenme oyunlarından, iskelet-kas sitemini öğreten uygulamalara kadar müthiş seçenekler sunan bir platform bu aynı zamanda. Ayrıca istenildiğinde yine iTunes ve GooglePlay üzerinden de istenilen uygulamalara erişim sağlanabiliyor.

PaquitoMini

 

Çocukların güzel vakit geçirdiği, biz annelerin de merakla anlatılanları dinlediği bu keyifli buluşmanın ardından, bu yenilikçi yaklaşımın karşısında boş duramadık! Teknolojik Anneler’e bir imkan tanındı ve bir süre denemek üzere PaquitoMini  tahsis edildi. Denedikten sonra uygulamalar ve tablet hakkındaki samimi, %100 anne görüşü içeren yorumlarımızı da bu sayfadan takip edebileceksiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.