godaddy ile kolay web sitesi yapma

GoDaddy ile kolay web sitesi yapma

godaddy atölyeTeknolojik Anneler olarak, GoDaddy ile birlikte çok keyifli bir etkinlik yaptık. GoDaddy ile kolay web sitesi yapma atölyesi düzenledik ve etkinlikte Godaddy’nin çok yakında çıkacak olan ürününü deneyimledik.

Teknolojik Anneler web sitesi tasarımı atölyesi

teknolojik-anneler-godaddyGoDaddy’nin önümüzdeki günlerde çıkacak olan uygulamasını duyduğumuzda, kadınların dijitale geçişini çok kolaylaştırabileceğini düşünmüştük. Her fırsatta, doğru şekilde yaklaşıldığında her kadının teknolojik her işi yapabileceğini savunuyorduk. Bilişimde cinsiyet ayrımcılığına karşı duruşunu bildiğimiz, bu konuda ciddi şekilde elini taşın altına koyan bir marka ile ortak bir çalışma, yapmak isteyeceğimiz bir şeydi.

Kadınlar da web sitesi yapar!

Atölyemizde çeşitli mesleklerden girişimci kadınlar, ev ekonomisine el becerilerini ticarete dönüştürerek katkıda bulunan kadınlar, yepyeni fikirlerini harekete geçirmek için çıkış yolu arayan kadınlar, eğitimciler, anneler, kısacası her meslekten kadınlar vardı.  Ve kısa sunumumuzun ardından herbiri kendi elleriyle hayallerindeki web sitesini hazırladılar.

web sitesi yapma

 1,5 saatte web sitesi yaptık!

Kendilerinden istediklerimiz vardı. “Sayfanıza bir isim düşünün, neler yazacağınızı kafanızda oluşturun, sosyal medya linklerinizi, ekstra eklemek isteyeceklerinizi not alın, gelin” dedik. Hepsi buydu. Kimi laptop ile kimisi tablet ile gelmişti. Akıllı telefondan bile kolayca yapılabilen bu uygulamada zaten fazlasına ihtiyacımız yoktu. Ve o gün herkes, atölyeden hazır bir site ile ayrıldı. Hatta 2 tane sitemiz hemen online ve aktif duruma geçti. Yüzlerdeki heyecan görülmeye değerdi.

GoDaddy Web Sitesi Mimarı çok yakında

Çok yakında ürün hakkında daha detalı bilgiyi duyuruyor olacağız. İzlemede kalın!

godaddy

 

3 thoughts on “GoDaddy ile kolay web sitesi yapma

  • Bende merakla bekliyorum bu konuyla ilgili gelecek haberleri..Her konuda özellikle iş hayatında ilerlemeleri için kadınlara verilen destekler o kadar kıymetli ki..Günümüz koşullarında bunu yaptığınız için de sizi ayrıca tebrik ediyorum..

    Yanıtla
  • Geri bildirim: Kolay Yoldan Web Sitesi Yapımı - Banu'nun Dünyası

  • Bence fazla tema seçeniği yok webbly de daha fazla ama neyapsakta 1 vebtasarımcısının yaptığı siteyle alakası yok

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.