Vitamin Eğitim Seti Avantajları

Geçen sene, Derya’nın,  Aze’nin kullandığı Vitamin Eğitim kitaplarını çok övmesi üzerine biz de Bulut için kullanmaya başlamıştık. 

Bulut’un enerjisine, dinamizmine çok uygun olan bir öğrenme ortamında yüksek motivasyonla ve en önemlisi hatırlatmaya gerek kalmadan kendi kendine ders çalıştığını görünce, yeni eğitim döneminde de okula destek için ilk işimiz Vitamin Kitapları Setimizi almak oldu. 

  • Sadece kitapla kalmayan Vitamin Eğitim Seti, telefon ve tabletle de karekodlarla ulaşılabilen öğrenciyi ilgi çekici videolara, canlandırmalara, dijital anlatımlara ve güvenilir dış bağlantılara yönlendirerek görsel, işitsel ve dilsel öğrenme biçimlerine hitap eden zengin ve çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunuyor. Eğitim uzmanları tarafından sürekli güncellenen, yaşam dinamiklerine uygun anlatımlarla merak uyandırarak öğrenciyi bilgiyi keşfetmeye yönlendiriyor ve böylece kalıcı öğrenme sağlıyor.
  •  Bu da Bulut gibi öğrenme aşamalarında  tekdüze olmayan, hareketli zemine ihtiyaç duyan bir çocuk için, kitapların bizi çok mutlu eden bir yanı oldu.
  • Kavramsal öğrenmeyi destekleyen kurgusuyla kritik düşünme, problem çözme, model geliştirme, analiz etme gibi üst düzey beceriler kazandırarak hem okul sınavlarında hem de yeni nesil soru çözme becerisi gerektiren LGS ve YKS gibi merkezî sınavlarda başarıyı artırıyor olması yine hem Aze hem Bulut gibi Sınav hazırlığını odağına koymayan çocuklar için öğrenirken hazırlıyor oluşuyla kalbimizi kazandı. 
  • Ayrıca tüm içerik klişelerle değil de  günlük hayat örnekleriyle konulara ısındıran, doğru sorularla keşfetmeye yönlendiren ve farklı disiplinler ile bağ kurarak bilgiyi derinlemesine öğrenmesini sağlayan yenilikçi bir eğitsel yaklaşımla hazırlanmış
  • En hoşumuza giden kısımlardan biri ise; Vitamin Kitapları sadece ders çalıştırmakla kalmıyor, aynı zamanda hayata çok yönlü bakan, tüm canlıların haklarına duyarlı, çevre bilinci yüksek, adalet duygusu gelișmiș, entelektüel birikim sahibi bir birey olmalarını hedefliyor. 

Vitamin Eğitim Seti İndirim Kodu

Bir de sürprizimiz var, bu setten almak isteyen Teknolojik Anneler buradaki  linke tıklayıp,  teknolojik23 kodunu kullandığında onlar için özel hazırlanmış indirimden faydalanabilecekler. 

Bu kodu kullanarak 5. 6. ve 7. Sınıf Vitamin Kitapları Seti satın almak isteyen takipçilerimiz tam 250 TL’lik bir indirim,

Vitamin LGS 2023 Dijital Hazırlık Seti almak isteyen  takipçilerimiz 300 TL’lik ve

Vitamin LGS Süper Set 2023 Dijital + Basılı Yayınlar Setini almak isteyen takipçilerimiz ise 440 TL’lik bir indirim kazanmış olacaklar.

Çocuklarınızın sizin denetlemenize gerek kalmadan, kendi kendilerine keyifle öğrenmelerini istiyorsanız, Vitamin Eğitim Setini mutlaka inceleyin!

Vitamin Eğitim Setlerini incelemek için şimdi tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.