Dijital Topuklar Atölyeleri

13 Ocak’ta sevgili Elif ve Peri’nin oluşumları Dijital Topuklar’ın düzenlediği İçindeki Marka atölyesine gittim. Elif ve Peri her sene 1 Kasım’da düzenledikleri kadınlar için bir dolu nitelikli içeriklerle hazırladıkları zirve ile çıktıkları yola bir süredir Dijital Topuklar Atölyeleri ile de devam ediyorlar.

Dijital Topuklar Atölyeleri

İçindeki Marka atölyesinin eğitmeni Şule Yücebıyık’tı. Dijital Topuklar Zirvesi’nde de Yücebıyık’ı dinlemiş ve çok sevmiştim. 13 Ocak’ta sabah 9.30’ta başlayıp 18.30’u biraz geçe biten atölyede de kendisine tekrar tekrar hayran oldum. Dile bile kolay gelmeyen marka oluşturmak/kişisel itibarını yönetmek konusu, Şule Hanım’ın detaylı ve etkin anlatımıyla önce daha bir zorlaştı gözümde, sonra ise aklımın almayacağı şekilde taşlar tek tek yerine oturdu.

Marka nedir? Ürün nedir? Marka ile Popülerin farkı nedir uzun uzun konuştuktan sonra kendimize baktık.

Sen kimsin, ne yapıyorsun, uzmanlığın ne, farkın ne sorularını daha önce hiç Şule Hanım’ın anlattığı şekilde düşünmemiş, bulmamıştım. Sorgulamalarımızın sonucunda “ben genel olarak, işte, ilişkilerimde, ailemde ne yaparım” sorusunun cevabını derine ine ine ine en öz haliyle; “Kolaylaştırırım” olarak bulduk mesela. Çok keyifli bir keşif oldu benim için. Daha fazla spoiler verip merak kaçırmak istemiyorum. Tekrar düzenlenecek bu atölyeyi kaçırmamanızı öneriyorum.

Bunun dışında da icraatları devam edecek. Mesela 3 Şubat’ta, @annenin.icsesi hesabının sahibi Aslı Kocaeli’nin vereceği “Sosyal Medyada Sesini Bulmak” gerçekleşecek.

Tüm atölyeleri takip edebilmek için Dijital Topuklar web sitesi için: Tıklayınız

Sosyal medya hesapları için: Tıklayınız

Derya

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.