CAMBLY KIDS İLE BİREBİR İNGİLİZCE

“Yeni normal”e adapte olmaya çalıştığımız şu günlerde şüphesiz online dersler de çocuklarımızın normali oldu! Hatırlarsanız çok değil, daha sadece bir kaç ay önce ‘eğitim uzaktan nasıl olacak?’ diye konuşuyorduk. Her zaman olduğu gibi çocuklar tüm yeniliklere bizden çok daha rahat adapte oldular, derslerini tabletten telefondan dinlemeye alıştılar. Dersler online oluyor da, İngilizce neden olmasın? Bugün ana dili İngilizce olan eğitmenler  evinizin salonuna kadar gelip, çocuğunuzla sohbet ediyor. Nasıl mı?

Uzaktan Birebir İngilizce Eğitimi

Kabul edelim “online dersler” yeni normalimiz. Bu durum belki de gözümüzün önündeki fırsatları fark etmemize fırsat tanıdı! Yerimizden kıpırdamadan eğitmenler akıllı ekranlarımızda beliriyor. Aynı sistemi çocuklar için İngilizce eğitimi için uygulayan Cambly Kids ile tanıştırmak isteriz sizleri.  Ana dili İngilizce olan eğitmenler, ister bilgisayar ister mobil uygulama üzerinden çocuğunuzla buluşuyor; birebir, interaktif sınıf ortamı sağlanıyor. 

Eğitmenlerin her biri özenle seçilmiş, çocuklarla çalışma tecrübesi olan güleryüzlü, sabırlı, neşeli kişiler. Program da çocukların ilgisini daima canlı tutabilecek şekilde tasarlandığı için dersler çok eğlenceli geçiyor.

Bizim neslin en büyük sorunudur pratik. Gramer bilgimiz olsa bile konuşurken utanır, sıkılırız. İşte burada çocuklar temelden o sorundan sıyrılabiliyorlar; bir kere daha ekranı açtığınız an İngilizce konuşmaya başlıyor oluyorlar. Dersler birebir ve çocukların seviyesine göre ilerlediğinden, kendilerini özgürce ifade edebilmeye başlamaları an meselesi.

Siz o an evde yoksanız, seanslar kayıt altına alındığından açıp izleyebilirsiniz. Yok o gün çocuğunuz da evde değil, başka bir yerdesiniz diyelim; gene sorun yok, tabletten veya telefondan mobil uygulama ile derse bağlanabilirsiniz. Yani sistem oldukça pratik ve güvenli, her an her ortamda, kendi seçeceğiniz sıklıkta çocuğunuz İngilizce konuşma pratiğini ilerletebilir ve son derece kaliteli içerikle dağarcığını geliştirebilir. Derslerin sıklığını da, gününü saatini de siz belirliyorsunuz. Sonuçta trafiği hesaplama derdi yok, park sorunu yok, geç kalma erken varma sorunu yok, çocuğu kapıda bekleme yok. Siz ne zaman, ne kadar derseniz o kadar, oturduğunuz yerden evinize dünyanın bir ucundan bağlanan eğitmenler ile çocuğunuzun İngilizce sohbet imkanı var. Teknolojiyi bu yüzden seviyoruz!

Biz Teknolojik Annelere özel olarak tanımlanmış TEKNOLOJİKDESTEK kodu ile şimdi hemen avantajlı üyeliğinizi başlatabilir, 6 aylık aboneliklerde 1Ekime kadar geçerli %40 indirim kodu ‘nu aktif hale getirerek Okula Destek Kampanyasından faydalanabilirsiniz!

Cambly Kids uygulaması ile çocuklar İngilizce öğreniyor

#Annegözüyle Cambly Kids;

Oğlum Bulut’un denediği ders çok samimi bir ortamda geçti, hatta süresi bitince bir daha ne zaman görüşebileceklerini sordu :) Eğitmenimiz çok şekerdi ve Bulut’un çekimser kaldığı anlarda noktalarda onu çok güzel açtı, dersin temposu bir saniye bile düşmedi.

Uygulama canlı ve kameralı olunca internet ortamında insanın aklına binbir türlü düşünce gelmiyor değil, ancak sayfamızda paylaştığımız her ürün veya hizmette olduğu gibi Cambly Kids’i de derinlemesine araştırdık; kidSAFE Seal Program tarafından sertifikalanmış yani bağımsız bir güvenlik sertifikası hizmetinden geçer not almış bir site. Bu sertifika çocuklara yönelik site ve uygulamalara verilen güvenlik onayı. Yani bu konuda da aklımızda soru işareti kalmamış oldu.

İngilizce konuşma programının teknik detaylarına gelirsek;

 • Cambly Kids 4-15 yaş aralığı için hazırlanmış. 
 • Öncelikle 30 dakikalık deneme dersini alabilir, daha sonra uzun dönem üyeliğinizi planlayabilirsiniz.
 • Uygulamaya Teknolojik Anneler’e özel tanımlanmış, teknolojikdestek indirim kodu ile giriş yapabilirsiniz.
 • Cambly Kids’e ister bilgisayardan web sitesinden girebiliyorsunuz, ister IOS uygulamayı indirerek tablet ve telefondan İngilizce konuşma programını açabiliyorsunuz.

One thought on “CAMBLY KIDS İLE BİREBİR İNGİLİZCE

 • Merhaba 11 yaşındaki kızım için bu öğrenim portalını kullanmak istiyoruz
  Bize bilgi verebilirmisiniz
  Teşekkürler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.