Buse on the Go

Buse Terim’in, 3 günde 15.000 kişiye ulaşan yepyeni mobil uygulaması “Buse on the Go”, yeni ürünler, en son trendler ve en yeni kombin önerilerini tek bir platformda buluşturuyor. Türkiye’de lifestyle kategorisinde Facebook’u da geride bırakarak 3. sıraya yerleşen “Buse on the Go” mobil uygulaması, moda tutkunlarına vazgeçemeyecekleri bir deneyim sunuyor.buse terim on the go

Türkiye’nin en çok takip edilen moda blogu yazarı ve www.buseterim.com.tr’nin kurucusu Buse Terim’in, takipçilerine ve moda tutkunlarına yeni sürprizi “Buse on the Go” mobil uygulaması en son moda akımları ile tarzınızı bulmanız ve stilinizi keşfetmeniz için yeni ilham kaynağınız olacak.

Ücretsiz olarak “Buse on the Go” adıyla Appstore ve Google Play Store’dan yüklenen bu uygulama İos ve Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletler ile kolayca dünyanın her yerinde kullanabiliyor. Havanın günlük durumuna göre giysilerinizi belirleyebilir, moda takviminden en önemli gelişmeleri takip edebilir ve hatta ilgi odağı olan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Mobil uygulama daha ilk 3 gününde tam 15.000 kişi tarafından indirilerek, Türkiye genelinde lifestyle kategorisinde Facebook’u da geride bıraktı ve uygulamalar listesinde 3.sıraya yerleşti.

Tüm dünyada gidilebilecek en güzel yerleri, seyahat deneyimlerini ve trenleri parmaklarınızın ucuna getiren “Buse on the Go” mobil uygulamasında, aynı zamanda modunuza ve renginize göre seçebileceğiniz birbirinden farklı kombin önerileri de var. Uygulamaya Facebook hesabı ile giriş yapabilir, yeni sitlleri, ürünler hakkındaki detaylı bilgileri takip edebilir, Buse Terim’in seyahat fotoğraflarından ilham alabilirsiniz. 

Uygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz. Ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.