Beko’dan Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Buzdolabı Çözümleri

Beko’dan Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Buzdolabı Çözümleri

Beyaz eşya ihtiyaçları arasında başta gelen buzdolapları mutfağımızın en önemli eşyaları arasında yer alıyor. Beko her beyaz eşya ürününde olduğu gibi buzdolaplarında da hayatımızı kolaylaştıracak akıllı çözümler sunuyor. Beko buzdolaplarının sahip olduğu pratik ve kullanışlı özellikler ile mutfakta işimiz daha kolay hale geliyor.

Soğutucu ve dondurucu bölmelerde birbirinden bağımsız olarak çalışan iki ayrı soğutma sistemi bulunan Beko buzdolapları kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Soğutucu ve dondurucu bölme arasında hava akışı sağlamasıyla bölmeler arası koku geçişini engelliyor.

Beko Buzdolapları akıllı teknoloji çözümleriyle de kendine hayran bırakıyor. Raflar arasında dengeli soğuk hava dolaşımı sağlaması en büyük özelliği. Enerji verimliliği sağlayan fan, kompresör çalışmadığı zamanlarda bile bağımsız olarak çalışarak havanın sirkule edilmesini sağlayıp soğutucu rafları arasında eşit ve dengeli soğuk hava dolaşımı meydana getiriyor.Beko buzdolabı

Diğer bir özelliği ise soğutucu ve dondurucu bölmeler arasındaki koku karışımının önlemesi. Active Dual Cooling sistemine sahip buzdolaplarında soğutucu ve dondurucu bölmelerin soğuk hava dolaşımı birbirinden ayrı olduğu için bölmeler arasında koku geçişi yaşanmıyor.

Beko Buzdolapları gıdaların kurumasına ve donmasına da çözüm getiriyor. Soğutucu bölmesindeki nem oranının yüksek oluşu ve hava üfleme hızı sebze ve meyvelerin kurumasını önlüyor.Gıdaların donmasına neden olmayacak sıcaklığa ve hava üfleme hızına sahip olduğundan soğutucu bölmesindeki gıdaların donmadan ideal koşullarda saklanmasını sağlıyor.

Beko Buzdolaplarının önemli özelliklerinden biri de çok düşük ses seviyesinde çalışması. Üç soğutma fanına sahip olmasına rağmen oldukça sessiz çalışan Yeni No-Frost buzdolapları, 40 dBA ses seviyesi ile size sakin bir ortam yaratır.

Temizlik açısından kolaylık sağladığı gibi gıdaların taze kalmasına yardımcı olan Beko buzdolapları kullanıcılara hijyenik bir kullanım sağlıyor. İşte hijyen ve tazelik açısından kolaylık sağlayan özellikleri;

  • İyonizerli koruma sistemi: Buzdolabının içine püskürtülen eksi yüklü iyonlar ile havadaki bakteriler etkisiz hale gelir ve buzdolabının içinde oluşan temiz hava ile gıdalar daha uzun sure taze kalır.
  • Antibakteriyel koku filtre sistemi:Filtre üzerinde bulunan özel bir kaplama sayesinde kötü kokulara yol açan bakteri oluşumu önlenir. Aynı zamanda gıda kokularının birbirine karışması engellenir.
  • Gümüş kaplama sistemi:Gümüş kaplama sistemi sayesinde iç gövde yüzeylerindeki bakteri ve küf oluşumu ortadan kalkar, böylece gıdaların ömrü uzar.
  • Antibakteriyel kapı contaları: Antibakteriyel katkı maddesi sayesinde conta yüzeyinde bakteri ve küf oluşumu engellenir.
  • Antibakteriyel kapı sapları: Bakteri oluşumunu önleyen antibakteriyel boyanın kullanıldığı kapı saplarıyla hijyenik bir koruma sağlar
  • Mavi Işık teknolojisi: Sebzeliğin arkasında yer alan Mavi Işık sistemi ile sebzeler doğal ortamındaymış gibi fotosentez yapmaya devam eder. Ayrıca meyve ve sebzelerin C vitamini oranını belli bir süre arttırarak doğal tazeliklerini korur.
  • Nem ayarı yapılabilen sebzelikler: Nem ayarına sahip, içerdeki nem miktarını dengeleyen geniş hacimli şeffaf sebzeliklerle kolay bozulabilen yeşil yapraklı sebzeler daha uzun süre saklanabilir.

Beko beyaz eşya kampanyaları hakkında detaylı bilgiye www.beko.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.