23 Nisan’da Koruncuklar için el ele!

koruncuk

23 Nisan’da minik kahramanlar Koruncuklar için el ele tutuşuyoruz!

Tepe Nautilus AVM,  23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaretçileriyle birlikte Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na yardım kampanyası düzenliyor.

Sosyal sorumluluk projeleriyle her zaman dikkatleri çeken Tepe Nautilus AVM, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi tasarlamış ve 22-23-24 Nisan tarihlerinde Koruncuklar için gerçekleşecek yardımlaşmanın ismi “El ver, hayata tutunsun!”

Mekanda kurulacak etkinlik alanında minik misafirler hem oyunlarla eğlenceli vakit geçirebilecekler hem de Bolluca Çocukköyü’nde yaşayan “Koruncukların” ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olarak, 23 Nisan’ın “minik kahramanları” olabilecekler. Aynı zamanda fotoğraf alanında seçecekleri kahraman temalı kostüm ve aksesuarlarıyla çekilecekleri ve üzerinde “Bugünün kahramanı sensin” yazan fotoğraflarıyla bu özel günü ölümsüzleştirebilecekler.

El ver hayata tutunsun

Ailesi olmayan veya terk edilmiş, savunmasız bırakılmış, korunmaya muhtaç çocukların toplumda başarılı bireyler haline getirilmesi için çalışan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk Vakfı) destek ve farkındalık yaratmak amacıyla planlanan projede, Tepe Nautilus AVM’de kurulacak stand alanında aileler ele ele tutuşarak Koruncuk Vakfı’na yapılan yardım miktarını artırabilecekler. Belirlenen süre boyunca el ele tutuşan ve önceden hazırlanan sistemi aktif eden katılımcılar deneyimi tamamladıklarında, Koruncuk Vakfı’nın belirlediği ihtiyaç listesinden bir yardım malzemesi Tepe Nautilus AVM Yönetimi tarafından karşılanarak Vakıf’a ulaştırılacak. Koruncuk Vakfı’nın “El ver, hayata tutunsun” sloganından yola çıkarak hazırlanan bu projeyle birlik, beraberlik ve yardım etme duygusunu canlandırmak ve tüm çocukları mutlu etmek amaçlanıyor.

 #elverhayatatutunsun ‘a destek vermek isterseniz, tam 3 gün süresince avm’ye uğrayıp destek verme şansınız var. Korunmaya muhtaç çocuklarımız için verdikleri destek için biz de Tepe Nautilus’u tebrik ediyoruz…

*Korucuk Vakfına bireysel ve/veya şirket bazında bağışta bulunmak isterseniz, vakfa ait bu linki tıklamanız yeterli.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.