Teknolojik Annelere Hediyemiz Var!

teknoannelerBen bizzat, şahsen, kendim çok çektim kardeş şu kıldan, tüyden! İstediğin an şort, kısa kollu giyememekten, kendini kirli hissetmeye türlü sıkıntılar yaşatıyordu sürekli. Hadi çocuktan evvel programını ayarlayıp, sık da olsa yine de ayarlayıp bir şekilde düzenli bir biçimde çözüyorduk istenmeyen tüy mevzusunu. Ama acılı, ama zor yoldan… Lakin çocuktan sonra bu da o kadar kolay olamamaya başladı. Kime kalmış istediği anda kuaföre gitmek, hem de çocuksuz gitmek… Gidiş geliş yol, orada geçen zaman, eve dönünce duş, komple hepsi bir anne için çooook uzun zamanlar!! Evde kendi çözenler de vardır ama çocuklu bir evde o da ayrı eziyettir eminim.

Sonracıma efendim, elin evladı epilasyon aletini icat etti, ben gittim kullandım ve aman allahım, ammaaan allahım bu nasıl bir hayat??? Kışın başladığım epilasyonun 3. seansını Mayıs ayında gerçekleştirip, ta Ekime kadar “koltuk altı uzadı, ay etek giyeceğim ya bacak?” diye düşünmeden, tam 5 ay kılsız dolaştım!!! Evet evet yanlış duymadınız üçüncü seansın ardından 5 ayda uzayacak kadar seyreldi 3 harfliler!

Devam ettikleri yerde sıkıntı yaşayanlar, başarıya ulaşmayanlar olmuş lakin ben önce Mecidiyeköy Çevre Hastanesi’nde tanıştım Nurgül Hanım’la, sonra peşini bırakmayıp, Kağıthane Yeni Huzur Cerrahi Tıp Merkezi’nde devam ettim ve özeninin, sterilliğinin, başarısının hayranı oldum. Teknolojik Anneler olarak bu teknolojik hayat kolaylaştırıcı hadiseyi sizlerle paylaşma fikrimize de sıcak bakınca Nurgül Hanım, ortaya işte bu hediye kampanyamız çıktı.

Bu kampanyanın sonunda bir teknolojik annemiz tammameeen ücretsiz olarak 8+8 seans, tüm vücut (Koltuk altı, Tam bacak, genital bölge, bikini bölgesi) epilasyon kazanacak. 

İki annemiz, seçeceği herhangi bir pakette %50 indirim kazanacak. (Paketler şu linkte; http://nurgulcice.com/paketler/ ) 

Kampanyaya katılan tüm annelere ise %10 indirim hediyemiz.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler şöyle;
1- Bu linkteki görseli   twitter/facebook/instagram’da paylaşmak,
2- Teknolojik Anneler ( @tekno_anneler ) ve Nurgül Cice ( @nurgulcice ) Twitter hesaplarını takip etmek,
3- Teknolojik Anneler ve Nurgül Cice Facebook hesaplarını takip etmek
4- Teknolojik Anneler instagram hesabını takip etmekhttp://instagram.com/teknolojikanneler)
5- Yapılan paylaşımları Teknolojik Anneler’in Twitter veya Facebook Hesabına yazarak haber vermek.
Her bir madde ayrı bir çekiliş ve kazanma imkanıdır. Hepsini
yaptığınızda çekilişe 5 kere kazanma hakkınız olacak. Diğerleriyle birlikte 1. Maddeyi 3 mecra için de yaptığınızda toplam 7 çekiliş hakkına sahip olacaksınız.
5. Madde yapılmadığında ilk dört maddenin geçerliliği yoktur.
Nurgül Cice hakkında detaylı bilgi için; http://nurgulcice.com/
İyi Şanslar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.