Online alışveriş ile pirinç, kinoa, bakliyat!

Internetten Bulgur, Pirinç, Kinoa, Bakliyat Siparişi Durupazar.com’da

Duru Bulgur online alışveriş sitesini açtı. Duru markalı ürünlerin satışının yapıldığı web sitesinde bulgur, bakliyat, pirinç, kinoa gibi ürünler online olarak satın alınabiliyor.

Duru’nun hazırladığı www.durupazar.com web sitesinden yapılan 30 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo olanağı bulunuyor. Durupazar.com’da yer alan “Kargom nerede” uygulaması sayesinde  web sitesinden verilen siparişlerin teslimat süreci takip edilebiliyor. Kullanıcılar, farklı dönemlerde yapılan kampanyaları takip etmek için Durupazar e-bülten’e üye olabiliyor.

durupazar-websitesi

3D Secure alt yapısı sayesinde kredi kartı ile güvenli alışveriş yapılabiliyor. Alışveriş yapmak isteyenler e-posta hesapları veya Facebook hesapları ile bir kullanıcı hesabı oluşturup alışveriş yapmaya başlayabiliyorlar.

Bulgur, pirinç, bakliyat gibi ürünlerin market alışverişleri sırasında alındığı düşünüldüğünde “Internetten bakliyat satın alınır mı?” sorusu akla gelebiliyor. Durupazar.com yetkililerin verdiği bilgiye göre Durupazar.com web sitesi açıldığında bu yana satış miktarları düzenli bir şekilde artıyor. Satışlar ağırlıklı olarak kredi kartı ile yapılıyor. Havale ile ödeme de tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor.

En fazla satılan ürünler arasında; Karabuğday Başbaşı Bulgur, Beyaz Kinoa, Mantarlı Bulgur ve Baldo pirinç yer alıyor.

Türkiye’de bulgur denince akla gelen markaların başında yer alan Duru Bulgur, 317 uzman personeli, 3 üretim merkezi ve günlük 250 ton üretim kapasitesi ile tüketicilerine doğal ve sağlıklı ürünlerini ulaştırıyor. Yurt içinde 37 bayisi, 6 bölge müdürlüğü ve yurt dışında 51 bayisi bulunuyor.

Bulgur dışında doğal ve sağlıklı olan bakliyat ve pirinç ürünlerini de işleyip, paketleyen Duru Bulgur; kaliteye verdiği önemi ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Belgesi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği belgesi ile kanıtlıyor. Duru mamulleri ayrıca HELAL ve KOSHER belgelerine sahip.

Duru Bulgur’un durubulgur.com adresinde yer alan kurumsal web sitesi ve online alışveriş sitesinin yanı sıra yemek tarifleri ve mutfak ile ilgili pratik bilgilerin paylaşıldığı http://www.durulezzetler.com adresinde yayın yapan bir blogu da bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.