iyi.net iPhone 5S yorumları ve niceleri

iyi.net

 

İyi.net iPhone 5S mi, Galaxy S4 mü gibi nice sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir adres!

iyi.net nedir?

iyi.net, yeni nesil bir sosyal alışveriş rehberi diyebiliriz. tüketiciler için  ücretsiz bir bilgi servisidir.

İyi.net binlerce ürün arasından en iyisine karar verebileceğiniz, hızlıca ürün özelliklerine, fiyatlarına ve iyimetre puanlarına ulaşıp, deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve en sevdiğiniz, kullanmaktan hoşnut kaldığınız ürünü arkadaşlarınıza önerebileceğiniz Türkiye’nin ilk ve tek sosyal alışveriş rehberidir.

Sitede aradığınız tüm markalar var. Aradığınız bir ürünün kullanıcı yorumlarını değerlendirebilir veya ihtiyaç duyduğunuz ürünün markasına henüz karar vermediyseniz, yorumlar yardımıyla sizin için en iyi seçeneği bulabilirsiniz. Ürün yorumları yalnızca kullanıcı yorumlarını içermiyor, zaman zaman uzmanlar da fikirlerini belirtiyorlar.

ürün karşılaştırma

Teknolojik Anneler olarak iyi.net’i denedik. Sitenin avantajları o kadar fazla ki, maddeler halinde yazmak daha kolay olacak. Şöyle ki;

  • Çok çeşitli ürün seçenekleri sayesinde markaların özellikleri ve fiyatları hakkında fikriniz oluyor.
  • Üye olma işlemi çok basit ve vakit almıyor.
  • Siteyi kullanmaya başladığınızda, ‘Nerden başlayacağım?’ diye bocalamıyorsunuz. Başlıklar çok net ve kategoriler iyi yapılmış.
  • Aradığınız ürüne kısa sürede ulaşıyorsunuz. Site sürekli güncellendiğinden, neredeyse tüm aramalarınız karşılık bulacaktır.
  • Sitede sadece telefon, televizyon gibi ürünler değil, bebek arabasından bebek telsizine, oyuncaktan portbebeye birçok başlık var. Annelere bizzat ürün deneyimlerini sorabilir, mesajlaşabilirsiniz.
  • Ürün yorumlarını birebir tüketicilerin yapıyor olmaları, ürün deneyimi açısından büyük avantaj.
  • Ürünlere yazılan yorumlar arasında ‘iyimetre’ diye adlandırılan bir puanlama sistemi var. Bu puanlamalar hem siteyi inandırıcılıktan uzak yorumların farkedilmesini sağlıyor, hem de karar vermenizi kolaylaştırıyor.
  • Ürün karşılaştırma seçeneği var. Seçtiğiniz ürünleri aynı sayfada değerlendirip ‘iyi’ karar vermeniz kolaylaşıyor.
  • Site gerçek kullanıcı deneyimlerinden oluşuyor. Bunun sağlamasını şöyle yapabilirsiniz; nasıl twitter’da fake veya spam hesaplar oluşuyor ama sadece belli konuda 3-5 yorum yazıp yok oluyorlar. Hah, işte, o tarz entry’lerin bu sitede olmadığını çok net göreceksiniz. Kişiler sanal değil gerçek.
  • Yorum yazanlar gerçek deneyimlerini paylaşanlar olduğundan, kendilerine soru sorabilir, listenize ekleyebilir, sohbet edebilir, kafanıza takılanları sorabilirsiniz.

 

iyi.net’i sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz;

https://www.facebook.com/iyinet

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.