instagramda best nine

instagramda best nine ile yeniden; #2017bestnine

instagramda best nine instagramda best nine

Sosyal medyada yıl sonu rutinleri adeta onlarsız olmuyor; Facebook 2016 videosu’nu burada anlatmıştık. Sırada geçen yılın son günlerinde müthiş bir çıkış yaparak hayatımıza giren uygulama Best Nine var. Instagram’da 9 kareyi bir araya getiren uygulama, bu yıl da hizmetinizde.

instagramda 2017 best nine fotosu nasıl yapılır?

Yapmanız gereken bu linkteki siteye tıklamak. Önünüze gelecek olan sayfadaki kutucuğa instagram kullanıcı adını giriyorsunuz ve GET tuşuna basıp bekliyorsunuz.

Uygulama sizin en çok etkileşim alan 9 fotoğrafınızı seçiyor ve çıkartıyor. Bundan sonra isterseniz #2017bestnine etiketini de ekleyerek paylaşıyorsunuz. İşte bu kadar!

Fotoğrafı ister hemen kaydedebilir, ister anında Twitter ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Kaydetmek için parmağınızı basılı tutmanız veya bilgisayarda iseniz mouse’a sağ tıklayarak ‘kaydet’ seçerek kaydetmeniz gerekiyor. Elbette bu kare görsel esas olarak Instagram paylaşımı için tasarlanmış!

Son 12 ayda Teknolojik Anneler olarak bizim en sevilen paylaşımlarımız; #pratikçözümler başlıklı paylaşımlarımız, futuristik tasarımlar, #annegözüyle paylaşımlarımız ve huzur veren anlar. Elbette bir de Brad Pitt’li #ilgilianneler paylaşımı girmiş top9’umuza.

Siz de #2017bestnine paylaşımınızda bizi de etiketlemeyi unutmayın #teknolojikanneler!

Teknolojik Anneler instagram hesabı için tıklayın

2016 Best Nine paylaşımları için tıklayın

2017 Best Nine paylaşımları için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.