Frozen, Karlar Ülkesi

Disney’in 3 boyutlu son animasyon filmi Karlar Ülkesi (Frozen) ülkemizde 17Ocak’ta gösterime giriyor. İki kız kardeşin macerasını büyülü bir atmosferde sunan filmi, Teknolojik Anneler olarak ön gösterimle izleme şansımız oldu. Kış ve kar temalarına doyacağınız bu eğlenceli film, Şubat tatili etkinlikleri için iyi bir alternatif sayılabilir.  disney frozen karlar ülkesi

“Karmakarışık” ve “Oyunbozan Ralph,” filmlerinin arkasındaki stüdyo olan Walt Disney Animasyon Stüdyoları, heyecan verici büyük ekran komedi macera filmi “Karlar Ülkesi”ni sunar. Korkusuz iyimser Anna, buzlu güçleri Arendelle krallığını sonsuz kış içinde sıkışan kızkardeşi Elsa’yı bulmak üzere, dayanıklı dağ adamı Kristoff ve onun sadık ren geyiği Sven ile birlikte efsanevi bir maceraya çıkar. Everest’i aratmayan koşullarla karşı karşıya kalan, gizemli muzip cüceler, şamatacı bir kardan adam olan Olaf, Anna ve Kristoff, krallığı kurtarma mücadelelerinde doğa şartları ile savaşırlar.

Film, ünlü yazar Hans Christian Andersen’ın en önemli masallarından biri olan The Snow Queen’den esinlenilerek yaratılmıştır

Filmin yönetmenleri Chris Buck (“Tarzan,” “Neşeli Dalgalar”) ve Jennifer Lee (“Oyunbozan Ralph” filminin senaristi) ve yapımcısı Peter Del Vecho’dur (“Winnie the Pooh”, “Prenses ve Kurbağa”). Müziklerini Tony® ödüllü Robert Lopez (“The Mormon Kitabı,” “Avenue Q”) ve Kristen Anderson-Lopez’in (“In Transit”) yaptığı “Frozen” 17 Ocak 2014 tarihinde 3 Boyutlu olarak sinemalarda.

disney 3d frozen izle

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.