Resimli tost yapma makinesi Toasteroid

resimli-tost-makinesi

Hani böyle gülen suratlısını, ‘güneş’lisini, Kitty’lisini görmüştük de, istediğin çizimi basabileceğiniz bir ekmek kızartma makinesi ilk defa görüyoruz! Akıllı küçük ev aleti Toasteroid, telefonunuzdan yönlendirdiğiniz şekli, tost ekmeği üzerine yazdırıyor…

toasteroidTelefonda çiz, ekmeğine yazdır

Telefonunuza Tosteroid’in aplikasyonu yüklediğinizde hazır onlarca şablon zaten geliyor. Ama isterseniz, siz de yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanabiliyorsunuz.

Anne gözüyle bakıyoruz biz tabii, hal böyle olunca yine hemen çocukları düşündük. Çocuklara bir şeyler hazırlarken çocuğunuza motive edici mesajlar,sevdikleri çizimler çok şeker olmaz mı? Hatta kendi çizimlerini kullandığımızda o zamana kadar yemeği reddettiği bir şeyi bile yer gibi geldi bize. :)

Yapışkanlı notlar yerine, tosta yazdır

Hava durumu seçeneği ile, dışarıda hava nasılsa, ekmeğinizin üzerinde ilgili ikonu görebiliyorsunuz.

Unutmamanız gereken önemli bir şey mi var, önceden uygulamaya girip, o günün sabahı ekmeğinin üzerinde hatırlatmayı gresiml-tostörebiliyorsunuz :)

Sevdiklerinize minik süprizli mesajlar yazabiliyorsunuz, ister emojili, ister harfler ile yazılı..

Toasteroid kullanan başka arkadaşınıza da mesaj atabilirsiniz ‘tost’ üzerinden!

Seçenekler gerçekten çoğaltılabilir, eğlenceli olduğu bir gerçek.

Resimli tost yapma makinesi Toasteroid nerede satılıyor?

Aslına bakarsanız bu tarz fikirleri çok sık görüyoruz fakat hayata geçirmede -maddi açıdan- problem yaşıyor tasarımcılar. Bu ürün kickstarter.com üzerinden ‘maddi destek’ çağrısı yaparak üretime geçme yolunu seçti. Ve geçen hafta itibariyle arzu edilen sayıya ulaşılmış, tüm sorunları aşmış ve artık satışa geçebilecekler. İlgili tüm gelişmeleri toasteroid.com‘dan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.