Instagram’da Yüz Güzelleştirme Uygulamaları

Pırıl pırıl ciltler, buğulu gözler, bembeyaz dişler… Uygulamalar size sonsuz filtre seçenekleri sunuyor. Instagram’da en beğenilen yüz güzelleştirme uygulamaları;

perfect_365

Perfect365

Sivilceyle mi uyandınız? Uykusuzluktan göz altlarınız perişan mı? Perfect365 ile sadece lekeleri, kırışıklıkları yok etmekle kalmıyor, isterseniz (!) yüzü de şekillendirebiliyorsunuz. Dolgun dudaklar parmağınızın ucunda :) Hazır  makyaj paletlerinden seçip tek tuşla uygulamanız da mümkün.

Perfect365’i ios için buradan, android için buradan indirebilirsiniz. (Ücretsiz)

visage_lab

Visage Lab

Kusursuz selfiler! Makyaj, diş beyazlatma, parlamayı azaltma, kırışıklıkları silme, kırmızı gözler… Tamamen otomoatik, tek yapmanız gereken fotoğrafı bu programla çekmek veya burada açmak.

Visage Lab’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

face_tune

Facetune

Facetune, fotoğraf dokunuşlarında o yapay tattan ziyade bir parça daha profesyonel yaklaşmak istiyorsanız size göre olabilir. Çok başarılı efektler, parmak hareketlerinizle hataları silmeler, Türkçe kullanım imkanı hepsi bu aplikasyonda. Buradan indirilebilinir.

Beauty Camera

Karanlık çekimlerde ya da tam tersi çok ışık almış fotoğraflarınıza dokunuşlar bu aplikasyonda. Cilte lekeleri ve deri kusurlarını yine tuşlar yardımıyla yok edilebiliyor, seçenekler arasında dolaşırken önizleme yapıp, beğendiğinizi anında paylaşabiliyorsunuz. Beauty Camera için buraya tıklayabilirsiniz.

pixtr

Pixtr

Tek dokunuşla değişimi gördüğünüzde, ‘Hiçbir şey göründüğü gibi değil’ diyeceksiniz. Sadece küçük bir siyah noktayı yok etmek veya tüm cildi kusursuzlaştırmak bu uygulama ile çok kolay. Pixtr’ye buradan ulaşabilirsiniz.

One thought on “Instagram’da Yüz Güzelleştirme Uygulamaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.