Eşleştirme Kartlarım Seti

 

Gün Yayıncılık’tan ‘ Eşleştirme Kartlarım Seti’ özel geçme kapaklı kutu içerisinde naylon paketinde 78’li 4 deste halinde, toplam 312 adet eşleştirme kartından oluşuyor. Bu zengin setin kutusunda ayrıca  ve kuşe kapaklı 1.Hamur kağıda basılı Oyunlar Kitabı da çıkıyor.

eşleştirme kartlarım seti

 “Çocuk gelişimi ve yaratıcılığı için birçok annenin ve okul öncesi eğitim kurumunun başvurduğu eşleştirme kartları dünyanın hemen her yerinde kullanılmaktadır. Çocukların görsel hafızalarını, dikkat ve hatırlama becerilerini geliştirir. Çocukların bebeklikten itibaren gelişimlerini destekleyen bu tür eğitici oyuncakların yararları diğer uyarıcı materyallerden çok daha fazladır. Eğitici oyuncaklar bebek ve çocukların sadece bilişsel değil, tüm gelişimlerini desteklemektedir. Bu sebeple başta Montessori eğitim sistemi olmak üzere tüm çocuk eğitimi sistemleri bu tür materyalleri önermektedir.

Eşleştirme Kartlarım Seti Oyunlar Kitabı’nda belli başlı oyunları sizler için hazırladık. Burada belli başlı oyunları sizler için hazırladık. Eşleştirme kartları ile daha birçok oyun yaratmak hayal gücünüze kalmış. Dilerseniz çocuğunuzun oyuncaklarıyla, veya odasında bulunan mobilyaları ile daha birçok oyun yaratabilirsiniz. Örneğin renk kartları ile giysilerini veya oyuncaklarını eşleştirebilirsiniz… “

Didar Çelikkanat / Eğitimci

*Eşleştirme Kartlarım Seti satış fiyatı 65tl.dir.

*Gün Yayıncılık Eşleştirme Kartlarım Seti arka kapaktan alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.