Bebeğinizin kalp atışlarını telefonunuzdan dinleyin!

Bebeğinizin kalp atışlarını telefonunuzdan dinleyin!bebeğin kalp atışlarını

Anne karnınındaki bebeğin kalp atışlarını dinlemenize imkan sunan bir aplikasyon düşünün!  Tam ismi Bellabeat Smart Pregnancy Tracker olan uygulama, henüz anne karnındaki bebeğin kalp atışlarını takip etmenize imkan sunuyor.

Yalnızca kalp atışlarını değil, tekmelerini sayıyor, bebeğin kilosunu tahmin edebiliyor ve kaç gününüz kaldığını hesaplıyor. Tüm bu bilgileri ve kalp atış seslerini sevdiklerinizle paylaşabiliyor ve uygulamayı kullanan diğer anne adaylarıyla ilişki kurabiliyorsunuz.

Peki nasıl çalışıyor?

Bellabeat-Smart-Pregnancy-Tracker

iPhone, iPad, iTouch uyumlu bu uygulama için bilgisayarınızın mouse’u büyüklüğünde bir doppler ediniyorsunuz. Ücretsiz uygulamayı akıllı telefonunuza yükledikten sonra bu aparatı telefonunuza takıyor ve jel sürüp karnınıza koyuyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Uygulamayı buradan  indirebilir, ürünün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz, doppler aparatı yaklaşık 120$ civarındadır.

evde doppler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.