Beynine Format At!

m.barış muslu
m.barış muslu

Hangimizin korkuları, fobileri, kaygıları yok? Geri dönme şansım olsa, şu olayı değiştirmek isterdim, dediğiniz bir durum yok mu? Farklı davranabilseydiniz, bugün farklı bir insan mı olurdunuz, hiç düşündünüz mü? Yaşadıklarımız, maruz kaldıklarımız, etkilendiğimiz olaylar… hepsi bizi nasıl etkiliyor?

M.Barış Muslu düşünmüş. Kendisiyle Tavsiye Evi‘nde #yazarıilessohbet etkinliğinde tanışma fırsatım oldu. İlginç bir kişi; kendi yaşadığı bir deneyimden sonra, arınma yollarını ararken bir yöntem keşfetmiş, geliştirmiş ve NeuroFormat ismini verdiği teknik ortaya çıkmış.

NeuroFormat® tekniği ile daha mutlu, korkusuz ve başarılı bir hayatı nasıl yaşayabileceğini öğrenebiliyorsunuz. Tüm bunlar kitapta ayrıntılı şekilde anlatılıyor. Bu kitap, hemen roman gibi okuyup kenara koyabileceğiniz bir kitap değil yalnız.. Eğer teknik aklınıza yattıysa, ders kitabı gibi, adım adım uygulayarak, dönüp dönüp okuyarak yazarın tabiriyle ‘beyninize format atmak’ mümkün. :)

Keyifli sohbetimizden kareleri görüyorsunuz. Ben Barış Bey’i ilginç buldum ve sevdim açıkçası. Hemen sizler için de bir kitap imzalattım! Bu yepyeni ve imzalı(!) kitaba sahip olmak isterseniz;

Twitter’da, hesabımızı da mention ederek #yazarilesohbet hashtagini kullanmanız. ör: @tekno_anneler Beynine Format At kitabı benim olmalı! #yazarilesohbet

Hepsi bu!

 

Antalya masöz

One thought on “Beynine Format At!

  • Beynime format atmaya ihtiyacım var

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.