Uçak bileti almanın yeni yolu: Ucakbileti.com

ucak-bileti

Ucakbileti.com internette bilet satın almak isteyenler için 2 adımda istenilen yurt içi ve yurt dışı uçuş destinasyonlarını fiyat, tarih, saat bazında listeleyebilme, havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yapabilme ve en ekonomik uçak bileti kampanyalarından yararlanarak uçak bileti satın alabilme avantajı sunuyor.

Uçak bileti almanın yeni yolu: Ucakbileti.com

Dünyanın tüm noktalarına uçak bileti satın alabildiğiniz Ucakbileti.com, 2014 yılının başında uçak bileti satışına başlamış bir internet sitesi. Bugüne kadar 3 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği site üzerinden yurt içinde en fazla Antalya’ya, yurt dışında ise Paris’e uçak bileti satışı gerçekleştirilmiş. Ucakbileti.com’dan bilet satın alanların %65’i tek yön bilet almayı tercih etmiş bulunuyor. %25 civarında olan mobil cihazlardan bilet alım oranının çok yakında hazır olacak mobil uygulama sayesinde daha yüksek seviyelere ulaşması hedefleniyor.

2014 yılında internetten uçak bileti satışı yapmaya başlayan Ucakbileti.com’da http://www.ucakbileti.com/ucus-rehberi adresinden ulaşılabilen, havayolu ile seyahat edenler için faydalı bilgiler içeren uçuş rehberi de yer alıyor. Ucakbileti.com’un Uçuş Rehberi, uçakla seyahat edecek olanlar için seyahat öncesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış bir kaynak. Uçuş rehberinde kısa ve anlaşılır şekilde hazırlanan bilgiler sayesinde uçakla seyahatinizde dikkat etmeniz gereken konulara ulaşmanız mümkün.

Ucakbileti.com’un http://www.ucakbileti.com/blog/ adresinde hazırladığı blog sayesinde seyahat etmeyi sevenler Dünya’nın bir çok farklı bölgesi hakkında ilginç bilgiler edinebiliyor.

Uygun fiyata uçak bileti satınalmak için THY, Atlasjet, Pegasus, Onurair, Sunexpress gibi farklı havayolu bilet fiyatlarını karşılaştırıp, dilediğiniz bileti anında satın alabileceğiniz ucakbileti.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3 thoughts on “Uçak bileti almanın yeni yolu: Ucakbileti.com

  • Başarılar dilerim. Artık biletleri burdan alabiliriz gibime geliyor. Biletler için uygun bir site gayet başarılı.

    Yanıtla
  • Güzel bir site ben uçak bileti alırken genel olarak bu siteyi kullanıyorum. Önerileriniz için teşekkürler.

    Yanıtla
  • Gerçekten ucuz bilet satan bir firma başarılar devam

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.