İnternetten uçak bileti almanın güvenli yolu

ucakbileti

İnternetten uçak bileti almak Ucakbileti.com ile çok daha hızlı ve güvenli

 Yazın sıcacık günlerinde hepimiz güzel bir tatilin hayalinizi kuruyoruz. Tatil denilince aklımıza gelen ilk şey ise uçak bileti oluyor. Hızlı bir ulaşım isteyenlerin öncelikli tercihi uçak yolculuğu oluyor. Bu durumda uçak biletini uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde alacağımız mecralar önem kazanıyor. İşte onlardan biri de Ucakbileti.com.

İnternetten uçak bileti araştırmanın ve satın almanın en iyi adresi Ucakbileti.com, şimdilerde yenilenen yüzüyle karşımızda. Yeni tasarımı ve alt yapısıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Ucakbileti.com, şimdi daha hızlı ve güvenli.

Binlerce hava yolu firmasının uçuşlarını sorgulayıp çeşitli uçak bileti seçeneklerini karşınıza sunan sitede, her bütçeye uygun uçak bileti bulunabiliyor. Ucakbileti.com’un güçlü alt yapısı sayesinde tüm yurtiçi veya yurtdışı uçak biletlerini sorgulamak sadece saniyeler alıyor.Bu sayede tüm havayollarının uçak biletlerini kısa sürede karşılaştırıp istediğiniz tarih ve saatteki ucuz uçak bileti seçeneğine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Yurt dışı uçuşlarında farklı hava yolları ile aktarma yapabilme imkanı olduğundan, kullanıcıların işini kolaylaştırarak gidiş-dönüş uçak biletlerini gruplayarak gösteriyor. Yurt dışı uçak biletleri sorgulamalarında gidiş-dönüş uçak biletlerini bir arada görerek ihtiyacınıza uygun en ucuz uçak biletini kolayca seçip işlemleri hızlıca tamamlayabiliyorsunuz.

Ucakbileti.com kullanıcı dostu tasarımının yanı sıra yenilenen özellikleriyle de dikkat çekiyor. En önemli yeniliği mobilde de kullanılmaya başlanması. Artık Ucakbileti.com’dan bilet almak istediğinizde bilgisayardan giriş yapma derdiniz kalmayacak. Akıllı telefon ve tabletlerinizden de siteye ulaşıp biletinizi satın alabileceksiniz.

Sitenin hızında da fark edilir derecede bir artış söz konusu. Şu anki haliyle Türkiye’nin en hızlı uçak bileti sorgulama sitesi olan Ucakbileti.com’da, kısa süre içerisinde uçak bileti alımı gerçekleşebiliyor.

Yenilenen Ucakbileti.com, güvenlik anlamına da son derece donanımlı. Dünyanın önde gelen SSL sağlayıcısı GeoTrust Global CA tarafından güvenlik altına alınmış sayfaları sayesinde uçak biletini gönül rahatlığıyla alma imkanı tanıyor. Ayrıca 3D secure sistemiyle güvenli bir alışveriş sağlıyor.

Böylelikle kredi kartınıza bağlı cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı verdikten sonra biletinizi alabiliyorsunuz. Anlaşmalı kredi kartlarına 9 aya varan taksitli ödeme seçenekleriyle de kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Tüm yurtiçi ve yurt dışı destinasyonlarına ait uçuş bilgilerini saniyeler içerisinde karşılaştırabildiğiniz Ucakbileti.com’da, AtlasGlobal, Pegasus, Onurair  ve Türk Hava Yolları uçak bileti seçeneklerine ulaşabilirsiniz. 

 

 

One thought on “İnternetten uçak bileti almanın güvenli yolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.