Teknolojik Anneler ve Mouse Nuri’den Seo Eğitimi

Geçtiğimiz günlerde bir blogger event düzenleyerek Teknolojik Annelerin Mouse Nuri ile ortak projeler gerçekleştireceğini duyurmuş ve ilk eğitimimizi davetimize gelen blogger annelerle yapmıştık.

Mart ayı ile birlikte projelerimiz hayata geçmeye başladı ve annelerle ‘Nedir bu Seo? Nasıl yönetilir?’ konusuna el atmak için Bostancı Studio Offices’de bir araya geldik.

Teknolojik Anneler, Mouse Nuri ile Seo eğitiminde Teknolojik Anneler, Mouse Nuri ile Seo eğitiminde

MouseNuri aslında bir teknik ekip. Her biri konusunda uzman çözüm mühendislerinden oluşan ekipten Başar Bey, MouseNuri’yi şöyle tanımlıyor; “Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırarak, insan mutluluğuna hizmet ettiğine inanıyoruz. MouseNuri çözüm mühendisliği ekibimizle, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak ve mutluluğa katkı sağlamak amacındayız”

Teknolojik Anneler sayfamıza kuracağımız eklenti ile MouseNuri ekibine kolaylıkla ulaşabilecek, soru ve sorunlarınıza en kısa sürede yanıt alabileceksiniz.

teknolojik anne eğitimleri

Etkinlik fotoğraflarımıza Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eğitimize katılan AilemizleTv, Banu’nun Dünyası, Armağan Portakal, Baby Signs with Magda, Melekler Evinizde ve Bir Kadın Yazıyor blog ve site yöneticisi blogger annelere teşekkür ederiz.

WordPress, Seo, Sosyal Medya Yönetimi içerikli seminerlerimiz sürekli devam edecektir. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek haberdar olabilirsiniz.

2 thoughts on “Teknolojik Anneler ve Mouse Nuri’den Seo Eğitimi

    • Yaz döneminde ara verdik ama eğitimleri sürekli tekrarlıyoruz Arzu Hanım, bize bir mail atarsanız bir sonrakinde size özel haber veririz. Sevgilerimizle

      Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.