Pratik elektrik anahtarları

fotograf-asilan

Bizi Instagram‘da takip eden okurlarımızın en sevdiği paylaşımların başında #pratikçözümler #pratik buluşlar ile ilgili görseller geliyor. Geçenlerde tam da paylaşımlarımıza uygun, teknolojik ve pratik bir ürün grubunun lansmanındaydık; Günsan’ın yeni ürün grubu elektrik prizleri

Günsan’ın yerel ruhu Schneider’ın global tecrübesi ile bir araya geldi

Günsan’dan çok kısa bahsetmek gerekirse, 30 yıllık bir yerel firma. Firmanın büyük değişimi 1Aralık2014’den Schneider Electric tarafından satın alınması ile oluyor. Halen İstanbul Sancaktepe’de endüstriyel tesisinde dünya standartlarında üretime devam eden Günsan, işçilerinden tüm çalışanlarına kadar hala yerel bir firma ancak CEO’su bir Fransız, Stephane Nuss. Nuss, Türkiye’de 65 bayi ve üretimin %45’inin yutdışına olmasından son derece memnun ve son ürün gamıyla global başarılara imza atacaklarından emin.

“Ailem için çalışan”

baris-kilicGünsan’ın yeni marka hikâyesi ve yönetim modellerini anlattıktan sonra Stephane Nuss, markanın tüketicileri ve paydaşlarından aldığı ilhamla birlikte yepyeni bir sayfa açtığını anlattı. Nuss, sözlerine şöyle devam etti: “Günsan, tüketici nezdinde samimi, sıcak, insanlara yakın; kısacası aile ruhu olan bir marka. Biz de bu değerler üzerinden tüketicilerimiz ve paydaşlarımız ile çok daha iyi bir ilişki kurmak için çabalıyoruz.” İşte tam ta bu aile değerlerine sahip çıkan anlayışla, yeni kampanyalarında babalara yer vermişler. Günsan’ın yeni reklam kampanyasında, Türkiye’nin en sevilen oyuncularından, kendileri de birer baba olan Barış Kılıç ve Ufuk Özkan markanın reklam yüzü oldu.

 

Babalar gibi” kampanya

ufuk-ozkan“Babalar Gibi” sloganıyla konumlandırılan markanın babalar gibi güçlü, dayanıklı, sağlam yönü vurgulanıyor ve en yeni serisi Eqona Pratik yeni çözümleri ile tanıtılıyor. Teknolojik Anneler olarak bu noktada soru sormasak olmazdı! İstatistiki rakamlara bakıldığında çok az bir kaç ürün dışında (televizyon gibi!) aile içi alım kararlarının mutlaka aileden geçtiğini, #babalargibi kampanyasında ters köşe yapmak isteyip istemediklerini sorduk. Sayın Nuss’un bizzat yanıtladığı sorumuza cevabı, ailenin önemini bildiklerini, zaten reklam filmini izlendiğinde de görüleceği gibi destekleyici baba rolleri özellikle vurgulandığını belirtti. Gerçekten de reklam filmlerinde Ufuk Özkan’ı eli kolu pusetler, çantalarla dolu,; Barış Kılıç’ı da tam cool duracakken aile içi öenmli bir kutlama tarihini unuttuğunu farkedip yıkılan bir baba olarak görüyoruz. Çok keyifli ve sempatik olmuş her iki film de.

Pratik elektrik anahtarları

Yeni ürün gamı çok pratik gözüküyor; telefonunuzu üzerine koyarak şarj edebileceğiniz elektrik anahtarı, not asabileceğiniz, prizleri iliştirebileceğiniz anahtarlar, duvarınızla uyum sağlayabilecek çeşitlikte her renkte anahtarlar ve fazlası. Bir kaç tanesini hesaplarımızda paylaştık, bakalım sizin favoriniz hangisi olacak. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. telefon-konan-priz

 

 

2 thoughts on “Pratik elektrik anahtarları

  • Böyle bir şey yapmıştım çocuklar kablosundan çekip düşürüyordu sonra kilit sistemi geliştirdim. Telefonu kapının pervazına kilitliyorum :)

    Yanıtla
    • :)) hep diyoruz, #pratikçözümler :))

      Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.