İş hayatına geri dönmek isteyenlere

Çeşitli sebeplerden işe ara vermiş olabilirsiniz. Belki doğum, belki bir hastalık, belki taşınma… İş hayatına geri dönmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Yeniden iş hayatına dönmek isteyen kadınları kucaklayan bir oluşum olduğundan haberdar mısınız?

is hayatına geri dönmek

YENİDEN BİZ ! Ara verdik, geri geldik

Benim çalışabileceğim saatlere uyan bir iş yeri bulabilir miyim? Benim yaşımdakilere de iş var mıdır? Diyelim ki buldum; Bıraktığımdan beri neler değişti? Gelişmeleri yakalayabilecek miyim?  Ne giyeceğim?! Hepsinin çözümü var; bu oluşumla tanıştığınızda endişeleriniz yersiz kalıyor.

Aktif kadın istihdamını artırarak iş hayatında çeşitlilik, esneklik ve verimlilik sağlamak, Türkiye’nin rekabet gücüne ve ekonomik gelişimine ivme kazandırmak amacıyla kurulan bir sosyal platform Yeniden Biz.  Üniversite mezunu, 7 yıl ve üstü deneyimli, iş hayatına 1 yıl ve üstü süreyle ara vermiş kadınların kurumlara geri dönüşlerine destek olmak için çalışıyorlar.

Web sitelerinden ‘iş hayatına dönüş’ ile ilgili soru ve sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Gelecek kariyer adımlarınızı belirlemek, online e-öğrenme paketlerine ulaşmak, benzer tecrübeleri yaşamış olanlardan tavsiyeler almak ve cv’nizi  bırakıp  aday havuzunda yer almak, bu platformda yapabileceklerinizden bir kaçı.

Yeniden Biz müthiş bir işe imza atıyor çünkü;

  • İş hayatında kadına ihtiyaç var!
  • Eğitimli ve deneyimli kadınların ülke ekonomisine katkıda bulunması çok önemli.
  • Fırsat eşitliğine ve kurum içi çeşitliliği önemli.
  • Kurumlara doğru adaya ulaşma sürecinde alternatif çözümler sunuyorlar.
  • Türkiye’de alternatif çalışma modellerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak istiyorlar.
  • Yeteneklerin kendilerini tanıyarak doğru işle buluşmasına destek oluyorlar!

Yeniden Biz hem kadınları iş gücüne kazandırmak üzere farklı çalışma modellerinde iş fırsatları yaratıyor, hem de kar amacı gütmeyen kurumlarda kadın istihdamını artırmak amacıyla bir sosyal sorumluluk platformu oluşmasına katkı sağlıyor.

Teknolojik Anneler olarak oluşumun destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. İletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz

Yeniden Biz web sitesi http://yenidenbiz.com/

Yeniden Biz e-posta adresi info@yenidenbiz.com

Yeniden Biz aday havuzuna cv bırakmak için YENİDEN BİZ’E KATILIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.