Kampanyaları tek elden takip edin; CampaignWall

Ellerimizde akıllı telefonlar, kaldırımda yürürken bile kafamızı kaldıramıyoruz. Şarjmız azalırsa ‘dünyanın en büyük felaketiymiş  gibi’ hissediyoruz. Yalan mı? Durum gerçekten de bu! Genç nesilde, -tamam biz de genciz ama!- gerçekten yaşça ‘genç’ nesilde durum bir level ilerde.

Yeni çağ insanları akıllı, mobil cihazları ile her an, her yerde sosyal ağlarla birbirine bağlı durumdalar. Gözleri, kulakları ve parmakları sürekli sosyal medyada, ekranlarda. ScreenAgers / Ekran Nesli denen Dijital Çağ tüketicileri etkileşim içinde, paylaşmaya, yarışmaya, kampanyaya, eğilenmeye hevesli sosyal katılımcılar, sosyal medya kullanan alışverişçiler.

campaignwall-hashtag

# günümüzün en etkili pazarlama atağı!

Sosyal ağlar üzerinden yapılan anlık paylaşımlar, etkileşim beğeni , katılım ve satın alma kararlarına doğrudan etki ediyor. Ve bunlar için en çok # kullanılıyor. CampaignWall® etkinlik ya da bir mekandaki, mağazadaki katılımcıları, müşterileri, alışverişçileri deneyime, olaya, kampanyaya davet ve dahil edebilen, 3 platformu aynı anda kullanan tek tool. Kampanyanın mağaza içinde ya da dışında daha çok duyulmasını sağlamak için online, # tabanlı, Twitter Facebook ve Instagram için çalışabilen TEK dijital araç.

Üstelik araştırınca öğrendik, keyifli bir aile dayanışması çıktı altından. Kuzen dayanışmasından doğan fikir ve ne mutlu ki hayata geçen projenin arkasındaki isimler Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay. Ayşe Hanım, çok sevdiğimiz Futuristik Ufuk Hanım’ın kızıymış aynı zamanda. ‘Boynuz kulağı geçiyor’ diyor Ufuk Hanım. Projeyle ilgili umut dolu ve haklı olarak gururlu.

CAMPAIGNWALL nedir?®

Üç Sosyal Ağdan (Twitter, Instagram Ve Facebook’tan) “#” hashtag takibi yapan, sıralayan, sayan, ilk ve tek dijital kampanya, etkileşim, yönetim aracıdır.

Artık herhangi bir kampanya, duyuru ya da etkinliğin #Hashtag’siz olması mümkün değil! Sosyal Ağlar ve SEO robotları #Hashtag’i çok seviyor. Dijital platformlarda # kullanımı hızla artıyor. Akıllı telefonların ufak çocuklara kadar inip, yaygınlaşması ile tamamen mobil ve online yaşama geçiş yapan insanlık bundan böyle ilgi alanlarını #hashtag’lerle takip edecek gibi görünüyor.

Ekran Nesli (Screenagers) denen yeniçağ insanının gözü ve parmağı sürekli ekranda, aklı paylaşmakta, yarışmakta, eğlenmekte. En çok paylaşım ve etkileşim ise etkinliklerde ve alışverişte yapılıyor. Büyük, küçük herkes her an bir şey, resim, selfie vb. paylaşmak istiyor.

Sosyal ağlar üzerinden yapılan anlık paylaşımlar, etkileşim beğeni, katılım ve satın alma kararlarına doğrudan etki ediyor. Ve bunlar için en çok # kullanılıyor. CampaignWall® etkinlik ya da bir mekandaki, mağazadaki katılımcıları, müşterileri, alışverişçileri deneyime, yarışmaya, kampanyaya davet ve dahil edebilen, 3 platformu aynı anda kullanan tek dijital tool.

AYSE-YILDIZTEKIN-CAN-KILICTURGAY-6

Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından geliştirilen CampaignWall® nasıl ortaya çıktı? İşte temel özellikleri:

#Hashtag’li kampanya, etkinlik yönetim ve ihtiyacını kendi projelerini kurgularken fark eden, ancak istedikleri gibi bir dijital araç bulamayan iki kafadar kuzen sonunda kendi yazılım ekipleriyle birlikte CampaignWall® ‘u yarattı. 

CampaignWall® her üç platformdan da (Twitter, Instagram Ve Facebook’tan) #Hashtag alıp, bunu gösteren, sıralayan, sayan ve istendiği an rapor alabilen ilk ve tek sistem.

CampaignWall’un hedef kitlesi; günümüzün daima online, gözü ve parmağı ekranda gezinen Dijital Çağ insanı, herhangi bir deneyim, etkinlik, mekan vb. katılımcısı, ziyaretçisi ya da AVM, mağaza, market alışverişçisi.

  1. #Hashtag’li kampanyalar ve etkinlikler için her türlü iç/dış ekranda kullanılabiliyor.
  2. Birden fazla #Hashtag için kullanılabiliyor. Hatalı yazılışları yakalayıp, istenirse onları da sayıyor.
  3. Tweet’leri, Insagram / Facebook Post’larını izleyip, gösteriyor, sayıyor, sıralıyor,
  4. Sakıncalı içerikleri filtreliyor, otomatik ve manuel moderasyon yapılabiliyor.
  5. Çok gelişmiş, anlık raporlama sistemi ile akış ve sonuçlar anlık takip ediliyor.
  6. Infografiklerle anında rapor veriyor.
  7. Tasarımı tamamen firmaya, markaya özel, logolu, temalı yapılıyor.

#AnneGözüyle TeknolojikAnneler yorumumuz;

Ah o raporlamalar istenmiyor mu? Rakamlar, rakamlar, bütün yönecitilerin görmek istedikleri hep sayısal veriler oluyor. Campaignwall bunu size zaten sunuyor; Hem infografik şeklinde, hem JPEG olarak hem de Excel formatında tüm detayları anında alabiliyorsunuz. İstediğiniz kişilerle, yöneticilerinizle, müşterinizle vb. paylaşabiliyorsunuz.

Tasarımla uğraşmıyorsunuz; ekstra bir çaba göstermeniz, grafik bilmeniz gerekmiyor. Uygulama üzerinden -hani aynen wordpress’te tema seçer gibi- görsel seçin, mecra seçin, # seçin, başlayın. Herkes kullanabilir, büyük firma olmanız gerekmiyor. Bugün # kullanmak, o çok sevdiğimiz .com’lu adreslerimizden daha etkili. Büyük etkinliklerde ise canlı tweet-wall’lar heyecanı ayrı bir canlı tutuyor ve çok etkili oluyor; hayır- katılıyoruz ordan biliyoruz ‘Benim ki ne zaman geçecek?’ diye beklediğiniz oluyor, düşünsenize aklınızda yokken bile size #’li tweet attırıyor bu sistem! Çok akıllıca, tebrik ederiz.

Bizce canlı demo görmek ve daha fazla bilgi için www.campaignwall.com‘a göz atınız. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.