Bebek hamağı

bebek-hamagi

Üreten Kadınlar köşemizde bugün bir değil bir kaç kadın var! Üniversite mezunu dinamik, araştırmacı, cesur, girişimci bir anne adayı ve kadınlardan oluşan bir ekibin elinden ortaya çıkan ürün; bebek hamağı.

Bebek hamağı

Arada eşlerinden de destek aldıklarının itiraf eden ekip Hamak Keyfi ismini seçmişler, internet üzerinden satış yapıyorlar. Hamak keyfini kendi ağızlarından şöyle tanımlıyorlar;

“Herkesin hayallerini süsleyen hamak keyfini, alışılagelmişin dışında sizlere sunuyoruz. Hepimiz hayatımızda en az bir kere “yaz gelse de şöyle bir hamak olsa uzansam” demişizdir. Hamak keyfi için, artık yaz günlerini beklemeye gerek yok. Hamak keyfini 365 gün sürebilmeniz için “Evde de hamak keyfi yapılabilsin” dedik ve hem evde hem bahçede kullanılabilen Hamak Keyfi hamaklarını tasarladık. Üstelik şimdiye kadar yaşadığınız hamak keyiflerinden çok daha konforlusunu yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. “

bebek-salincagi

Hamağın faydalarını uzun uzun bu linkte anlatan ekip; uykuya geçiş kolaylığından kaliteli uykuya, kan dolaşımından stresi azaltmasına özelliklerine değinmişler.

Sayfalarında bebek salıncağı çeşitleri de bulunuyor. Tüm çeşitlerin demonte olarak kargolandığını, kolayca kurulabildiğini belirtiyorlar. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilen hamak ve salıncaklar, istenirse duvardan/tavandan da asılabiliyor. Hatta hamağın bebek karyolası içine kurulduğu bir görsele denk geldik ki, bu sanırız en minikler için çok da güvenli ve rahat bir uykuya geçiş sağlayabilir.

 

Instagram @hamakkeyfi
Facebook /hamakkeyficom
Twitter /hamakkeyfi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.