Tostu çok seven annenize yeni bir tost makinesi almaya ne dersiniz?

Anneler gününe sayılı günler kaldı. Peki annenize ne hediye alacağınıza karar verebildiniz mi? Hanımlar için gerçekten çok fazla hediye seçeneği var. Hal böyle olunca insanın karar vermesi zorlaşabiliyor. Bu durumda annenizin seveceği ve ihtiyacı olan bir şeyi almak en doğrusu. Eğer bu aralar anneniz tost makinesini yenilemeyi düşünüyorsa, aynı zamanda tost yemeyi seven biriyse, ona son derece donanımlı ve şık bir tost makinesi hediye edebilirsiniz.

Mutfak aletlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan tost makinesi, pratik atıştırmalıkları seven anneler için ideal bir seçim. Birçok markanın çeşitli tost makinesi seçenekleri var. Bunlar arasında öne çıkan Beko BKK 2118 tost makinesi tercih edebileceğiniz modellerden biri. Geniş pişirme yüzeyi, yanmaz-yapışmaz ve kolay aşınmayan yüksek plakalarıyla uzun ömürlü kullanım sağlayan Beko tost makinesi, annenizin mutfaktaki en iyi yardımcısı olacak.

Ayrıca çıkarılabilir ısıtma plakaları, kademeli sıcaklık ayarı ve kilitleme mandalı ile annenizin mutfakta işini oldukça kolaylaştıracak. 2 plakayı kilitlemeye yarayan mandal, ekmeği daha iyi sıkıştırarak peynirin daha çabuk eriyerek tostunuzun daha kısa sürede pişmesini sağlıyor. Ayrıca ayakta taşırken kapağının açılmamasına yarıyor.

Beko tost makinesinde yapacağınız nefis kaşarlı, sucuklu tostlarla çay saatlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca ızgara özelliği bulunan Beko BKK 2118 ile pişireceğiniz ızgara sosis, sucuk ve köftelerle sabah kahvaltılarınıza ve akşam yemeklerine lezzet katabilirsiniz.

beko-tost-makinesiAyrıca ekmek kızartma makinesi de güzel bir anneler günü hediyesi olabilir. Kahvaltıya düşkün annenize kıtır kıtır ekmekler elde edeceği bir ekmek kızartma makinesi hediye edebilirsiniz. O nefis kızarmış ekmeklere yağ, bal sürerken aldığı keyif sizi de mutlu edecek. Eğer hangi marka alacağınızı belirlemediyseniz, Beko BKK 2192 EK modeli size fikir verebilir. Cam ön yüzeyi sayesinde, pişirme sırasında ekmeğin durumunu gözlemleyip istenen kıvamda pişirme yapabildiğiniz kızartma makinesi, annenizin çok hoşuna gidecek.

Eğer anneniz mutfakla ilgiliyse küçük ev aletleri arasında vazgeçilmez olan tost makinesi ile gönlünü çalabilirsiniz. Hele bir de yeni bir tost makinesine ihtiyacı varsa, değmeyin keyfine. O halde bir an önce Beko’nun web sitesine girip tost makinelerine göz atın.

Yorumunuz