Kızlara özel oyun portalı Tadya, yepyeni tasarımıyla!
Kızların oynamayı tercih edebileceği oyunlar düşünülerek hazırlanmış  bir oyun sitesi, Tadya.com.  Kızların güvenle oynayabileceği oyunların yer aldığı site, yenilenmiş arayüzü ile ilgimizi çekti;
 yemek-pisirme-oyunları

Tadya.com yepyeni tasarımıyla!

Tadya, aslında sitenin kahramanı karakterimizin ismi. Sarışın, mavi gözlü bir dişi karakter olan Tadya’nın sitesinde kendi oyunları da var. Tadya üretken ekibi, Apple App Store’dan ve Google Play’den de ulaşabileceğiniz ios ve android flash oyunlar tasarlıyorlar ve bunlara sürekli yenileri ekleniyor. Örneğin; Tadya Güne Merhaba, Tadya Yeni Yıl, Tadya Dondurma Dükkanı gibi oyunlar, bugünlerde en çok tercih edilenlerden. Tadya’nın oyunlarının ortak özelliği; gündelik yaşamda birebir yaşanan olayların oyunlarda karşımıza çıkması ve gruplama, sıralama, renk/sayı/şekil gibi kavramlar üzerinde yoğunlaşmaları.
Tadya karaketerinin oyunları yanı sıra onlarca oyun var sitede. Kız çocuklarının kayıtsız kalamadığı alışveriş oyunları, giydirmece ve tasarlama oyunları, dekorasyon, doktor oyunları ve daha onlarca seçenek mevcut. Barbie, Çilek Kız Strawberry Shortcake, Prenses Sophia ve daha pek çok sevilen karakterin mevcut oyunlarına, bu site üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz; çünkü sitenin sade tasarımı oyunları gruplara ayrılmış ve seçip bulmanız çok kolay. Siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknolojik Anneler’in #annegözüyle yorumutadya-com

Editörlerce kontrol edilen, denenip onaylanan oyunların yer aldığı bir çocuk portalı arıyorsanız, doğru bir adrestesiniz. Biz kendimiz, asla bir oyunu denemeden çocuğumuza vermiyoruz. Siteye göz attığınızda siz de fark edeceksiniz, adminler sayesinde bu aşamayı atlayabilirsiniz. Çok daha önemli bir husus; genellikle çocuklara hitap eden web sitelerinde çok yoğun reklamlar döner, ve ne yazık ki bunların çoğu çocuklar düşünülmeden random seçilmiş reklamlardır. Tadya.com bu açıdan -nasıl desek- steril! Kendileri de sürekli oyunlar geliştirip ekledikleri için ayrıca tebrik ediyor, takipteyiz diyoruz.

Site adminlerine bir de önerimiz var; ön yargıyı bir kenara bırakıp kız çocukları için giydirme, dekore etme oyunları dışında da oyunlar eklerseniz trafiğinizin nasıl değiştiğine siz de inanamayacaksınız :)

İlgili Haberler
1 Comment to “Kızlara özel oyun portalı Tadya, yepyeni tasarımıyla!”
  • Oyun
    23 Aralık 2015 - Cevapla

    Benim en çok beğendiğim site.

Yorumunuz