Kadınlara Özel E-ticaret Sitesi: Miss Ageless

gumus-kolye-modelleri

Kadınlara Özel E-ticaret Sitesi: Miss Ageless

Miss Ageless gümüş takı modelleri şık, eşsiz ve özel olmayı seven kadınların vazgeçilmezi olmak için tasarlanarak Miss Ageles’ın web sitesinde satışa sunulmaya başlandı. Farklı modellerde ve özenle tasarlanmış gümüş kolye, küpe, yüzük, kolye, bileklik, halhal, şahmeran, çanta aksesuarları gibi yüzlerce ürünün bulunduğu web sitesine http://www.missageless.com.tr adresinden ulaşabiliyorsunuz. Bir kadın girişimci olan Emine Çetin tarafından hayata geçirilen web sitesinde birbirinden şık modeller sunuluyor ve sunulan ürünlerde kalite kadar işçiliğe de önem veriliyor.

Missageless.com.tr adresinde yayında olan web sitesi, IdeaSoft e-ticaret yazılımı alt yapısı ile hazırlanmış. E-ticaret yapacak startuplar için önemli unsurlardan biri olan e-ticaret yazılımı, hostingi ve bakımı oldukça uygun bir maaliyetle profesyonelce çözülmüş. Miss Ageless ekibi tarafından yönetilen sitenin SEO çalışmaları Netpoint Digital tarafından yapılıyor. 14.000’den fazla takipçisi olan Instagram hesabı ve tüm sosyal medya hesapları yine Miss Ageless ekibi tarafından yönetiliyor.

Siteye girdiğinizde her bir ürün çeşidi için ayrı bir kategori bölümü mevcut. Kategoriler arasında bulunan gümüş kolye kategorisinde baget taşlı kolye, elmas modeli kolye, nazar boncuklu kolye gibi farklı kolye modelleri gümüş takı takmayı seven tüm kadınların beğenisine sunulmuş.

Gümüş küpe kategorisinde ise, baget taşlı, elmas modeli, inci, nazar boncuklu, opal taşlı, salkım, sallantılı, swarovski taşlı, taşlı, taşsız, turkuaz taşlı gibi farklı gümüş küpe modelleri bulunuyor. Gümüş yüzüklerden hoşlanıyorsanız, gümüş yüzük kategorisinde bulunan eklem ucu yüzük, taşlı, taşsız, turkuaz taşlı gibi farklı gümüş yüzük modelleri oldukça şık. Bileklik ve bilezik takmayı sevenler için sitede sunulan farklı seçeneklerde gümüş bileklik modelleri ve bilezik modelleri de var. Taşlı bileklik modelleri, taşsız bileklik modelleri, ayarlanabilen bileklik modelleri, esneyebilen bileklik modelleri, bilezik modelleri, baget taşlı bilezik modelleri ve kalp taşlı bilezik modelleri arasından zevkinize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız. Şahmeran modelleri ve çanta aksesuar modelleri de sitede mevcut.

www.missageless.com.tr’da alışveriş yaparken güvenli bir şekilde kredi kartınızı kullanabiliyorsunuz; site güvenli bir ödeme alt yapısına sahip. Ayrıca kredi kartına uygulanan 5 taksit avantajından da faydalanabiliyorsunuz. Siteyi devamlı takip etmenizde fayda var çünkü site kısa süre içerisinde kadınlara özel bir moda sitesi haline dönüşmeyi de hedefliyor.

YorumunuzThis site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.