It’s My Baby uygulaması

çağla-düvenci

Psikolog ve blogger bir anne, uygulama işine el atarsa ne olur? Elbette ortaya bebek gelişimi ile ilgili, annelerin ve anne adaylarının hayatını kolaylaştırıcı bir aplikasyon çıkar!

Blogger anne arkadaşımız Çağla Düvenci, nam-ı diğer SocialMom‘dan, çiçeği burnunda It’s My Baby uygulaması hakkında bilgi aldık. ‘Sanal yardımcı’ olarak nitelediği bu faydalı bilgi dağarcığını yüklemek isterseniz, link en aşağıda. Yorumlarınızı bizimle de paylaşmayı unutmayın!

‘It’s My Baby’ Social Mom

its-my-baby“Its My Baby” mobil uygulaması; hamilelerin, gebelik sürecinde ve doğum sonrasında, çocuklarının “0-3 yaş” dönemine dair yaşadıkları süreci birbirleriyle paylaşıp yardımlaşacakları, aynı zamanda bu süreç içerisinde birçok farklı kategoride ihtiyaç duydukları bilgilere hızlıca ulaşacakları “Sanal Yardımcı” niteliğinde bir uygulamadır. Annelerin, hamilelik ve sonrasındaki tüm fotoğraflarının kişiye özel albüm olarak tasarlanmış hali ile ölümsüzleştirmesine imkan vermektedir.

“Türkiye’nin ilk ve tek mobil formatta “hamilelik ve anne portalı – albüm ve kişisel anne bloğu uygulaması” tarafımızca geliştirilmiştir. Alanında uzman kişilerin içerik setleriyle sürekli güncellenecek uygulamada, hamilelerin hayatlarında yaşadıkları bu en özel süreci ölümsüzleştirmesinin yanısıra, uzman doktorlar  tarafından yazılmış doğru bilgilerle anne adaylarının bilinçli bir şekilde bu süreci geçirmeleri sağlanacaktır. Tüm anne adaylarının ve annelerinin birbirleriyle iletişim halinde olmaları ile birlikte, günümüzün trendi olan blog yazılarını, “Its My Baby” uygulamasının içerisindeki profillerinde yazabilecek ve diğer kişilerle paylaşabiliyor olacaklar. Oluşturdukları profillerini dışarıya açıp, diğer annelerin ve yakınlarının bu sürece tanıklık etmesini sağlayabilecekler. Hafta hafta karın gelişimini, bebeğinin ultrason fotoğraflarını, doğum fotoğraflarını ve çocuğunun gelişimine dair fotoğrafları kendi profillerine yükleyebilecek, bu süreçte uygulama içerisinde yazdıkları günlüklerini + fotoğraflarını diledikleri zaman kişiye özel tasarlanmış albüm halinin siparişini verebiliyor olacaklardır. ”

socialmom

It’m My Baby uygulamasını bu linkten indirebilirsiniz.

 

 

 

Yorumunuz