2015 best nine instagram fotosu nasıl yapılır?

Instagram kullanıcısı iseniz, yılın bu son günlerinde mutlaka şu hashtag’e denk gelmişsinizdir; #2015bestnine. Sosyal medyada bir anda fenomene dönüşen paylaşım, özetle son 1 yılda yapılan paylaşımlardan 9 tanesinin seçilmesiyle oluşuyor. Peki, 2015’in en iyi 9 fotoğrafı seçimi nasıl yapılıyor?

2015 best nine fotosu nasıl yapılır?

Yapmanız gereken bu linkteki siteye tıklamak. Önünüze gelecek olan sayfadaki kutucuğa instagram kullanıcı adını giriyorsunuz ve GET tuşuna basıp bekliyorsunuz. instagram 9 fotograf

Uygulama sizin en çok etkileşim alan 9 fotoğrafınızı seçiyor ve çıkartıyor. Bundan sonra isterseniz #2015bestnine etiketini de ekleyerek paylaşıyorsunuz. İşte bu kadar!

Fotoğrafı ister hemen kaydedebilir, ister anında Twitter ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Kaydetmek için parmağınızı basılı tutmanız veya bilgisayarda iseniz mouse’a sağ tıklayarak ‘kaydet’ seçerek kaydetmeniz gerekiyor. Elbette bu kare görsel esas olarak Instagram paylaşımı için tasarlanmış!

Anlaşılan Teknolojik Anneler olarak bizim en sevilen paylaşımlarımız, toplumsal olaylarla ilgili paylaşımlar, futuristik tasarımlar, #annegözüyle paylaşımlarımız ve huzur veren anlar.. Siz de #2015bestnine paylaşımınızda bizi de etiketlemeyi unutmayın #teknolojikanneler!

2015best instagram

Teknolojik Anneler için 2015 best nine instagram paylaşımı

4 Comments to “2015 best nine instagram fotosu nasıl yapılır?”

Yorumunuz